Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

perfect design thanks <a href=" http://www.tbb.no/purchase-promethazine-syrup.pdf ">promethazine codeine online purchase</a> SIFMA represents the interests of hundreds of securitiesfirms, banks and asset managers. The group called on the SEC toconsider the regulatory status of exchange operators, whichinclude NYSE Euronext, Nasdaq OMX Group, BATSGlobal Markets, and Direct Edge, as part of a broader review ofequity market structure. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-lopressor-online.pdf#enhanced ">buy metoprolol er</a> But some other analysts believe the chances of a unilateralIsraeli strike have diminished significantly, not just becauseRouhani's overtures have raised hopes internationally for anegotiated end to the impasse. Netanyahu also has little supportfrom the Israeli public for a go-it-alone approach. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?purchase-permethrin-cream-5.pdf ">how to use permethrin lotion for lice</a> Petrella, who inherited rights to the screenplay upon her father's death in 1981, renewed the copyright in 1991 after hearing about a 1990 Supreme Court decision in which the court ruled in favor of the copyright holder of a magazine article upon which the Alfred Hitchcock movie "Rear Window" was based. But she did not take action until the late 1990s. Then she said MGM was infringing on her rights by continuing to market the movie. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/can-you-order-valtrex-online.pdf ">i want to buy valtrex</a> A worker on the site spotted steam rising from the No. 3reactor building, but Tepco has only been able to speculate onits cause. In March, a rat shorted a temporary switchboard andcut power for 29 hours that was used to cool spent uranium fuelrods in pools. <a href=" http://www.myh.org.uk/where-can-i-get-accutane-cheap-jfk.pdf ">20 mg accutane not enough yacht</a> The rest, which include Canada, Italy, South Africa and Argentina, are at various points on a spectrum of dismay, even disgust at the gruesome deaths in Syria, but where a reluctance to commit to military action predominates.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to transfer some money to this account <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheap-rogaine-foam-online.pdf#horse ">cheap rogaine foam online</a> The proposed settlement is the latest in a long-runningprobe by antitrust enforcers in several countries into pricefixing of more than 30 types of car parts, including seat belts,radiators, windshield wipers, air-conditioning systems, powerwindow motors and power steering components. <a href=" http://dsg.cz/alli-weight-loss-pills-best-price.pdf#canoe ">can you buy alli at boots</a> While he was speaking, Apple boss Tim Cook walked by and Google's chief business officer, whom Schmidt said was handling many of the meetings with Cupertino, called out to him that the press wanted to take his picture. <a href=" http://www.granpoderymacarenademadrid.org/miracle-female-via-gum.pdf ">female miracle gum mg</a> &ldquo;A lot of young people are purchasing these drugs over the internet, which is a very unsafe way to get these drugs because you don't really know what you're getting and you don't know if it's safe for you as an individual,&rdquo; she said. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/celexa-or-lexapro-for-anxiety.pdf ">discount celexa</a> The news drew a characteristic response from Israel'sFinance Minister Yair Lapid, until last year a populartelevision talkshow host, who joked on his Facebook page thateconomics professors were "a very colourful and wild bunch". <a href=" http://www.kerres.net/blog/?allopurinol-costco.pdf ">allopurinol 20 mg</a> (Additional reporting by Jim Forsyth in San Antonio, Karen Brooks in Austin, Julie Steenhuysen in Chicago and Steve Holland in Washington; Writing by Daniel Trotta; Editing by Bill Trott, Philip Barbara and Cynthia Osterman)

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).