Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I've just graduated <a href=" http://ascofarve.com/?t-rex-100-helicopter.pdf#detrimental ">helicoptere t rex 100</a> With less than six weeks before voters in Virginia pick a new governor, the candidates will debate Wednesday evening in the Washington suburb of McLean. Because the New Jersey gubernatorial race -- the only other major off-year election -- has been so lopsided, the attention this year has focused squarely on the Old Dominion contest.  <a href=" http://www.adstone.pl/order-imipramine-online.pdf#metal ">imipramine generalized anxiety disorder</a> The legislation would allow the OPM's inspector general to use money from the agency's revolving fund for audits, investigations and oversight activities. That would overcome the OPM general counsel's ruling that the fund cannot be used for those purposes. <a href=" http://svarw.com/?cheap-actos-generic.pdf#party ">actos online</a> Sawyer said in his report that while clearing the residence, including his conduct of a protective sweep to ensure there were no injured parties inside, he saw a handgun, with a live round stuck near its slide's ejection port, lying on the top of the stairs in the home's living room. <a href=" http://right2fueluk.com/buy-cheap-paxil-online.pdf ">order paxil no prescription</a> Still, some Washington-based analysts say views have become so divergent on issues like Syria, Iran and Egypt that it will be all but impossible for the United States and Saudi Arabia to ever return to being as closely aligned as they once were. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/generic-prilosec-cheap.pdf#exclude ">prescription omeprazole prices</a> Radiate, meanwhile, is for his middle child. &ldquo;He does this thing where he walks around the house and you could be calling his name and he&rsquo;s just in his world, where he&rsquo;s painting a picture and he&rsquo;s walking into it as he&rsquo;s painting it and he&rsquo;s making these noises &ndash; whoosh, whoosh, whoosh. So that song is just about the beautiful energy he radiates.&rdquo;

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://radiocfxu.ca/?buying-tamoxifen.pdf ">where to buy nolvadex (tamoxifen citrate)</a> In the face of mounting legal woes, Cohen has kept up his philanthropic efforts. The Steven and Alexandra Cohen Foundation, named for Cohen and his wife, recently helped sponsor a $10,000-per-table poker tournament in Manhattan that raised money for an education advocacy group. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?uprima-2013.pdf ">uprima onde comprar</a> "It&#39;s supposed to give broader protection," says Martin&#39;s Regional Pharmacy Manager John Beckner. "Problem is you probably won&#39;t be able to find it. It&#39;s not in a real abundant supply." <a href=" http://www.jaxmediator.com/dianabol-side-effects.pdf ">dianabol 6 months</a> “Because the Department of Public Works relies on the DMV database to contact people with unpaid parking tickets we are not able to contact legislators with unpaid parking tickets,” Denver Public Works spokeswoman Emily Williams said in a statement. <a href=" http://supergeniusstudio.com/where-can-i-buy-albuterol-inhalers.pdf ">cheap salbutamol</a> Shares of the largest candle maker in the U.S. continued itsrally on Monday after a SeekingAlpha report said the company'sstock could make a "parabolic" move higher in the very nearfuture. The stock rose 17 percent on Friday. <a href=" http://www.omegaplast.hu/aldactone-100mg-price-in-india-smartprix.pptx#disguised ">spironolactone 100mg buy online download</a> I feel that the Tbilisi goalkeeper Loria might be a bit of a liability. Danny Rose there striding down the left and sending in what appeared to be a harmless cross. But the keeper dives on it clumsily and somehow manages to push it out for a corner, which comes to nothing.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).