Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I've got a very weak signal <a href=" http://future-software.co.uk/where-can-i-buy-cytotec-over-the-counter-in-the-philippines.pdf#eighty ">where can i buy cheap cytotec</a> It would direct the Department of Homeland Security to develop and implement a plan to control the entire southwestern border within five years and be able to catch or turn back 90 percent of illegal entries. <a href=" http://freaktab.com/ofloxacin-eye-drops-dosage-for-infants.pdf ">para que sirve el levofloxacino 500 mg</a> But while Wright was a part of most of the other memories of this week and night, he had yet to create one for himself. As he took to the plate with one out in the seventh inning, the N.L. was edging dangerously close to its first one-hit offensive performance in the game's history. <a href=" http://predicare.se/hydroxycut-reviews-youtube.pdf#indifferent ">d4 thermal shock vs hydroxycut elite</a> Meanwhile, he points to other benefits of the Games: a catalyst for bringing public and private bodies together with charitable ones; creating a huge interest in event volunteering; providing a legacy for youth; and enhancing Glasgow&#039;s reputation. <a href=" http://www.greendigital.com.br/purchase-clomid-canada.pdf ">clomid purchase australia</a> The impressive rack may be tied to attracting mates, intimidating or warring with intruders or cooling the brain, said Sampson, vice president of research and collections at the Denver Museum of Nature and Science. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?zydalis-india.pdf#afternoon ">zydalis md 10 mg</a> Only nine people in the United States are known to have this disease, which was just given a name in a recent study in the<em> New England Journal of Medicine</em>. ACDC, or arterial calcification due to CD73 deficiency, results in calcium build-ups in the arteries below the waist of sufferers and in the joints of their hands and feet. <a href="http://rarediseases.info.nih.gov/files/NIH ArterialCalcNEJM-final.pdf" target="_hplink">According to the NIH,</a> the breakthrough discovery found that the disease is related to a variant in the NT5E gene.3

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Excellent work, Nice Design <a href=" http://www.bellavistaar.gov/where-can-i-buy-clomid-in-the-uk.pdf ">buy clomid pct online</a> The researchers found that different types of PCB contaminants produce different effects. In analyzing the song sparrow's trademark trill, DeLeon found that, at the most polluted sites, birds were singing "better" trills, with more high-quality strings of notes compared with the songs of sparrows in non-contaminated sites. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/buy-sumatriptan-succinate.pdf ">sumatriptan tablets 25 mg</a> The fate of the prisoners is extremely sensitive in Palestinian society, where after decades of fighting Israel, many families have had a member imprisoned. The Palestinians are held on a range of charges, from rock throwing to deadly assaults like shooting attacks or bombings targeting Israeli soldiers and civilians. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?best-erectile-dysfunction-pills-treatment-in-indian-mncs ">list erectile dysfunction drugs biloba</a> The Murfreesboro City Council subsequently agreed to borrow the money so the district could buy iPads for kindergartners and first-graders and laptop computers for students in grades two through six. But Councilman Eddie Smotherman told the Murfreesboro Post he was suspicious of the motives behind the federal government's backing of Common Core, and he complained that the cost was excessive.   <a href=" http://feeny.nl/buy-cheap-artane.pptx#center ">buy trihexyphenidyl </a> A spokesman at Mugshots.com emailed a statement that said Google's algorithm tweak "protects and shields the sympathetic and the truly wicked alike at the expense of public safety and the ability to make meaningfully informed decisions by millions of Americans." <a href=" http://absoluteitsolutions.com/omeprazole-40-mg-oral-capsule-delayed-release.pptx ">generic prilosec otc walgreens</a> "The familiarity, I just don't quite have it, and some of the putts are a little bit tricky here and there. But (caddie) Joey (LaCava) did a great job of getting the numbers and getting a feel for the golf course.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).