Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

It's funny goodluck <a href=" http://www.jvstax.com/clindamycin-gel-1-reviews.pdf#boy ">clindamycin for acne</a> &#8220;The votes are not in the House to pass a clean debt limit, and the president is risking default by not having a conversation with us,&#8221; Mr. Boehner told ABC in his first interview since the shutdown began. &#8220;I&#8217;m not going to raise the debt limit without a serious conversation about dealing with problems that are driving the debt up.&#8221; <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/nexium-hp7-bad-taste-in-mouth.pdf ">nexium hp7 bad taste in mouth</a> It was the 18th time this season the Mets had gone into extra innings, they improved to 8-10. It was the fifth time these two teams needed extra frames, the Marlins dropped to 3-2 in extras against the Mets. The two teams have played a total of 22 extra innings against each other this season, including the June 6 20-inning game. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/citrato-de-tamoxifeno-20mg.pdf ">buying nolvadex in canada</a> "We haven't discovered life on Mars, nor have we presented evidence that it existed there," Adcock cautioned. "However, we have shown that one potential roadblock for life to arise on Mars may not be such a roadblock after all." <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/clindamycin-phosphate-topical-gel-for-sale.pdf#meals ">clindamycin 600 mg im</a> In New York, the exchange is not able to transfer data tosome insurers instantaneously, as planned, one carrier toldReuters. Instead, the data will be sent in batches once a day orso. The glitch will not affect customers, but it raisesquestions that New York might have other IT problems. <a href=" http://shakingbox.com/roche-accutane-buy-online-australia.pptx#hundreds ">accutane for acne uk steroids</a> Somalia's aviation record is among the worst on a continent which has a history of plane disasters. Until recently, the carcass of another Russian-made cargo plane lay tilted on its belly near the passenger terminal of Mogadishu's airport.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A staff restaurant <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/lansoprazole-clopidogrel.pdf ">lopid 300 mg gemfibrozilo para que sirve</a> For starters, it looks set to be the Sebastian Vettel of tablet typing. It's thinner and lighter than its predecessor – a sliver at 2.75mm and weighing just 185g – and now boasts 1092 touch sensors inside compared to the original Touch Cover's 80 (one under each key). And that means the Touch Cover 2 is cleverer than you. When you rest your hands on the pressure sensitive keyboard between words or your finger bounces off a key after you press it, Microsoft's new genius keyboard knows that you're not pressing hard or long enough to strike a key. Microsoft say the tactile feedback in our fingers isn't fast enough to tell we're even grazing a key but the Touch Cover 2 knows. <a href=" http://www.myh.org.uk/generic-accutane-online-so-expensive.pdf#signed ">generic accutane online yahoo</a> We believe it is likely that the banks' revised Long-Term IDRs will be driven by their stand-alone intrinsic strength rather than sovereign support, as the Cypriot authorities have limited ability to support the banks. This is reflected in Cyprus' weak credit profile (Foreign Currency IDR 'B-') and the EUR10bn IMF/EU bail-out package it received. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/what-over-the-counter-drug-is-comparable-to-nexium.pdf ">omeprazole 40 mg compared to nexium</a> Six-year-old Alanna Gallagher's body was found on July 1 wrapped in a tarp about a mile from her home in Saginaw, about 40 miles west of Dallas. The suspect was in a house a few doors from where Gallagher had lived. <a href=" http://www.edna.eu/en/zoloft-20-mg-rheydt-359 ">hydroxyzine atarax 25 mg tablet</a> Matching black leather ensembles might seem like a bit much for a simple frozen yogurt date, but Kimye is nothing if not over-the-top. The like-minded lovebirds sported identical looks in Hawaii on Aug. 16, 2012. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-clindamycin-phosphate-topical-solution.pdf#rag ">order clindamycin online</a> "We knew we would have to go to U.S. authorities, so webegan to prepare the documentation concerning our U.S. businesssome months ago, believing we would be in the second group,"said Rahn & Bodmer partner Christian Rahn by telephone.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).