Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What do you study? <a href=" http://www.harveyandjohn.com/himalaya-shatavari-60-capsules-prices.pptx ">shatavari kalpa in bangalore</a> We are talking about a program that is brand new and on a national level. The implementation of something new in any business, even in any household, is not an easy task. Have you ever tried incorporating green veggies into your toddler's diet? Hmm... <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/order-quetiapine-online-uk.pdf#tempted ">buy quetiapine online uk</a> Justice is symbolized by a dispassionate, blindfolded woman, but rational thought and empathetic feeling might be what is most needed in any time. This time and this case could use as much as we can give it. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/buy-glucophage-online-uk.pdf ">glucophage cost uk</a> Russian 16th seed Maria Kirilenko was a 4-6 7-6 (4) 7-6 (4) winner over Georgian Anna Tatishvili, while unseeded Venus Williams swept past Slovakia's Jana Cepelova 6-4 6-1 to the approval of the home crowd. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/buy-addyi-in-india.pdf ">addyi pill for sale</a> The party's disability spokesman Star Etheridge has brandished me a "feminist man hater" - ouch: must tell my husband that one - before warning that "if you have to constantly ask for equality then you will never get it because you automatically feel inferior & such inferiority breeds resentment". <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/is-there-a-generic-name-for-nexium.pdf ">nexium sales 2013</a> &ldquo;But we thought, 'let Welbeck take the sting out of the game, and then bring Wayne in, then have the Red Arrows flying forward&rsquo;. I was just discussing [in the second leg] with the manager that 'this is a good time now to bring Wayne on&rsquo; and then there was that stupid incident of Nani. The card was absolutely ridiculous. The manager went down to have a go at the fourth official. He knew 'this is my last season&rsquo;. I was sitting there, thinking 'hold on a minute, no matter what happens, that card is there. How do we deal with it? We need to kill that width&rsquo;.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Get a job <a href=" http://www.lisovani.cz/diflucan-oral-suspension.pdf#hook ">fluconazole 150 mg 2 tablets</a> Midwest-based Quality Stores served mainly farmers and ruralpeople. It went bankrupt in 2001 and closed all 300 of itsstores. Thousands of workers were laid off, with severance pay,on which the company paid and withheld FICA taxes. <a href=" http://audio-republic.co.uk/accutane-treatment-uk.pdf ">getting accutane in uk</a> After analyzing data from about 30,000 women, researchers found the risk of serious health problems increased while women were taking hormones - as past studies have also shown - and then fell once they went off the pills. <a href=" http://www.siteup.org.uk/purchase-azithromycin-zithromax.pdf ">purchase azithromycin (zithromax)</a> Lobbyists face slim odds of getting any additional changes to the law before October 1, when millions of Americans will be able to sign up for subsidized health insurance through online exchanges in each state. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-sumatriptan-online-uk.pdf ">where can i buy imigran recovery</a> Sterne Agee analyst Charles Grom said thehigher-than-expected sales came despite extreme heat on the WestCoast, which has kept shoppers away in the past. Visits toCostco's warehouses remained strong, with traffic up nearly 5percent. <a href=" http://www.edna.eu/en/generic-wellbutrin-sr-problems-the-best-378 ">cost accutane uk private izle</a> In contrast the FTTH technology favoured by B4RN and other community schemes offers the same speed to everyone - and with a top speed of 1Gbps it is not going to be past its sell by date any time soon.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).