Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

On another call <a href=" http://www.leivaliit.ee/compound-cefaclor-tablets.pdf ">cefaclor nombre generico</a> "This highlights the issue of bycatch and The Wildlife Trusts would encourage the public to consider the fish species that they buy to ensure that they are sourced as responsibly and sustainably as possible." <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/chloral-hydrate-street-price.pdf#curvature ">chloral hydrate in infants</a> The government went into partial shutdown on Tuesday afterlawmakers failed to settle a dispute in which Republicans aredemanding the dismantling of President Barack Obama's signaturehealthcare law in exchange for approving a deal. <a href=" http://drakeed.com/what-can-600-mg-of-ibuprofen-do-to-you.pdf#segment ">200 mg ibuprofen dog</a> He accused the Yankees organization of committing fraud on its paying customers by purposely “not putting the best product on the field,” which, according to the Pope, means not inserting A-Rod in the lineup. Judging by talk shows that followed, where the central question was whether you are for the Yankees or A-Rod, Francesa actually generated sympathy for Rodriguez. <a href=" http://www.algordanza.pt/24-hour-prevacid.pdf#judge ">prevacid 24hr coupon $5</a> Male officers yanked 19-year-old Kristy Abreu — the reigning Miss Westchester — and her mother from their car in Harlem and tormented them for hours before releasing the pair, say the women, who were never charged with any crime. <a href=" http://www.laragh.com/where-to-buy-nizagara.pptx ">buy nizagara 100mg</a> The College Board currently estimates that students will spend $1,200 a year on books and supplies. A 2011 survey by a federation of Student Public Interest Research Groups revealed that 7 in 10 students did not buy a textbook at least once because the hit was just too painful.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We'd like to offer you the job <a href=" http://www.bartoszkolata.com/synthroid-levothyroxine-sodium.pdf ">order levothyroxine online uk</a> Chris Mullin, an author and former minister in the Blair government, said Labour needed a &ldquo;coherent message&rdquo; on the economy to compete with the Conservatives' &ldquo;vast lie&rdquo; about the causes of Britain&rsquo;s economic problems. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-betamethasone-dipropionate-ointment-online.pdf ">betnovate buy online uk</a> Feminist campaigner Caroline Criado-Perez has threatened to take Bank of England governor Mark Carney to court if the escalating dispute over Elizabeth Fry being replaced on £5 notes by Winston Churchill isn&rsquo;t resolved &ldquo;amicably&rdquo;. <a href=" http://awsg.org.au/order-singulair-samples.pdf ">singulair paediatric 5mg chewable tablets</a> He said: &ldquo;There are some very dangerous and very committed individuals out there that have got deadly terrorist intent, and if people really don't start coming forward and reporting that activity, especially that lower level stuff where they're looking to do something without the wider command and control, then there's a real strong possibility that we're going to get more attacks and there's going to be more fatalities.&rdquo; <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/olanzapine-0164.pdf ">zyprexa 5mg</a> At 1:09 p.m. on Aug. 26, Steinberg was copied on an email inwhich Horvath said "someone at the company" had signaled thatDell's gross margins would disappoint investors. "Please keep toyourself as obviously not well known," it said. <a href=" http://feeny.nl/buy-quetiapine-canada.pptx ">buy quetiapine online uk</a> The Coyotes were able to sign general manager Don Maloney, assistant general manager Brad Treliving and coach Dave Tippett, along with most of his staff, before the lease deal was completed. Once it was in place, the new ownership group gave the front office the financial freedom it didn't have in four years of being run by the NHL, allowing the team to sign front-line forward Mike Ribeiro.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).