Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could you give me some smaller notes? <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/ibuprofen-versus-tylenol-for-infants#politeness ">ibuprofen 10mg/kg</a> Militias from both cities, empowered by new weapons caches, launched attacks against tribal rivals that had sided with the regime, turning their cities into ghost towns: a UN investigation concluded that Misratans’ campaign of collective punishment against Tawerghans — the displacement of 40,000 people, kidnapping, torture and extrajudiciary killings — qualify as crimes against humanity. By this time, militia members talked of the need to turn over power to a central authority. But as time went on they continued to ignore authorities’ calls to leave the capital, and went on talking about submitting to state authority while consolidating their control and seeming ever more pleased with their new power.  <a href=" http://www.aksimotell.ee/?bronchitis-antibiotics-biaxin.pdf#nonsense ">biaxin xl package insert</a> Just before I jump into the swimming pool, I like to douse my hair in the shower. This helps slow down the absorption of chlorine because your hair is like a sponge, and will take on less water when it's wet. Then, I tuck my strands into a latex or silicone swim cap. I know that it won't block the water completely, but again, it slows down the process. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/purchase-bactrim-online.pdf ">differenza bactrim e bactrim forte</a> No one has claimed responsibility for the attack and an army spokesman said security forces are looking into a potential motive for the attack, including the possible involvement of communist rebels who are active in the area. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?prednisone-50-mg-for-allergic-reaction.pdf#tiresome ">prednisone 10 mg 6 day dose pack directions</a> One benefit to working with lots of little pieces is that if they fail, they fail on a smaller scale. Large, solid structures tend to fail all at once, but the pieces break down incrementally. You can just swap in new pieces where they are needed. Entire structures can also be recycled by disassembling the pieces and then using them to build something new. <a href=" http://www.catenn.org/generic-cozaar-photos.pdf#anvil ">cozaar 100mg manufacturer</a> "I think the best investment we can make as a state is to ensure that we have good schools, that we have public safety that will show up in a time of crisis, those are the types of things that really draw residents into the city of Detroit and I would say that's the best type of investment we can make as a state if we want to get people living in the city," Whitmer said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What part of do you come from? <a href=" http://www.catenn.org/buy-acyclovir-online-usa.pdf#author ">acyclovir for sale online</a> He had more problems with his outfit than the course. He was breaking in a new pair of shoes and felt a blister coming on at the turn, so he had to switch to an older pair that didn't necessarily fit with his ensemble. <a href=" http://www.world-television.com/fluticasone-online-purchase.pdf ">buy flovent hfa</a> "It must have been like that back then - if you were going from Rome to Ireland you needed somewhere to stay. And you exchanged styles. And that&#039;s probably how these styles evolved," he says. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/order-levitrex-194#comfort ">alphaviril ingredients</a> Callahan and winger Carl Hagelin each underwent shoulder surgery in May. Their stated timetable is four-to-five months. Five months would keep them out for October, the first month of the regular season. <a href=" http://predicare.se/capsiplex-coupon-code-2013.pdf ">buy capsiplex ireland</a> &#8220;We had the participants read a fictional story about a character going to a bar to celebrate their birthday. The story described the character&#8217;s gender, how much they drank, and how they behaved,&#8221; Levitt explained. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/375-mg-effexor.pdf#powder ">venlafaxine discontinuation syndrome duration</a> "This is a real tragedy," North Bay Village Mayor Connie Leon Kreps told WSVN-TV. "Shuckers has been here for many, many years. People come from all around to enjoy the view and the food. This is really unfortunate."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).