Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://www.tcheaz.com/alli-orlistat-where-to-buy.pptx#date ">alli tablets amazon</a> Luxury automaker Rolls Royce plans to open its firstshowroom in Vietnam next year, targeting the entrepreneursunscathed from the slowdown having earned their riches in theboom years of 2003-2008, when the economy grew an average 7.8percent annually. <a href=" http://ishedlight.com/yummy-mummy-bounce-back-prices.pdf#rome ">yummy mummy bounce back mgk</a> "My duty is to find out exactly what has happened and to publish it. Just like Greece published its window-dressing only after they had a new government, the truth will not come to the light unless you change the power," Soeda told Reuters. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?atorvastatin-calcium-10mg.pdf#towers ">atorvastatin cost in india</a> After annoying Mets brass by showing up to spring training out of shape, Tejada struggled early in the season. He hit .209 with 10 RBI and 23 strikeouts in the first 50 games before being placed on the disabled list with a strained quad. He had already been warned that he was facing a demotion to Triple-A and when he came off the disabled list, he was indeed demoted. He played two months in Triple-A, hitting .288 before he was given one of the call-ups when roster expanded in September. <a href=" http://icnc.co.nz/nolvadex-20-mg-tablets.pdf ">nolvadex dosage</a> As a former congressional aide, corporate lawyer, first lady of Arkansas and the United States, U.S. senator and secretary of state, Hillary Clinton is the most experientially qualified person in the country to lead us; but presidential voters are in the market for happy warriors so the race can't be about duty, obligation or inevitability. She must use that experience as a validator of her commitment to the nation and evidence of her passion to tackle the challenges ahead. If Clinton is to run for president she has to project vitality and joy in her pursuit of the highest office. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/thunder-scream-4.pdf ">thunderscream pills in india</a> LEONARD: Well, in real life, I'm sitting on a bench at Aspen at 4 o'clock in the afternoon, dead tired. I've come down the mountain. A woman skis down 25, 30 years younger than I am. Puts one boot up on the bench and says, I don't know what's more satisfying, taking off my boots or, and then she used an expression for sleeping with somebody.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I wanted to live abroad <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=asteroidea-order-paxillosida.pdf#contrary ">order generic paxil online </a> The indictment, filed by prosecutors Allan J. Medina and William Parente, alleges the six therapists fabricated the clinic&#x2019;s medical records to back up false Medicare claims for psychotherarpy services. Those purported treatments were not medically necessary because many of the patients suffered from dementia or Alzheimer&#x2019;s and could not have benefited from the therapy. <a href=" http://www.gcva.com/permethrin-buy-canada.pdf#arbitrary ">buy permethrin spray uk</a> After Artemis Racing's Andrew "Bart" Simpson was killed in a capsize on May 9, sailors began wearing body armor, knives, an air tank and breathing tube, self-lowering equipment and underwater locator devices. <a href=" http://schell.com/?strattera-buy-online.pdf ">where can i buy strattera online</a> Currently, the only thing stopping Asian carp from entering the Great Lakes at its most vulnerable point is a series of electric fences in the Chicago Area Waterway System, which connect the Great Lakes and Mississippi River basins. However, these fences are not failsafe and a permanent solution is needed to stop invasive species from moving between the two watersheds, Environmental Defence argues. <a href=" http://instadashapp.com/where-can-i-buy-rogaine-for-women-in-canada.pdf#byword ">where to buy rogaine canada</a> In addition to having scope to grow Hub through moreacquisitions in the fragmented insurance brokerage market,Hellman & Friedman will also be able to charge higher pricesfollowing years of falling rates in the insurance industry,according to the person familiar with the deal. <a href=" http://www.ext.fi/where-to-buy-retin-a-micro-in-canada.pdf#memory ">buy tretinoin cream 0.10</a> He added: "Never let the Government tell you that there&#39;s nothing they can do, or that it&#39;s your responsibility to sort out the problems in our energy market. They could act - they just choose not to."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).