Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I work for myself <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/clomid-purchase-australia.pdf#bush ">clomid purchase australia</a> The day after the U.S. warning, international police agencyInterpol asked member states to increase their vigilance againstattacks after a series of prison breaks in Iraq, Libya andPakistan in which al Qaeda is suspected to be involved. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/avamys-fluticasone-furoate-nasal-spray-price.pdf ">order flovent inhaler</a> "I made sure to leave a little impression on the conditioning test ..." the record-setting second-round draft pick from Wisconsin said. "I just want them to remember that I came in working since Day 1, and I really attacked the playbook since Day 1. I made a lot of progress with it." <a href=" http://atomsystem.com/buy-duloxetine.pdf ">buy duloxetine</a> Oakley's advantage may come down not only to his visual skills as an animator but also to dumb luck. In 2007, Richter tried unsuccessfully to get the Library of Congress to grant him access to an improved digital scan of the left-hand negative of Gardner's original stereoscopic image. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/diclofenac-patch-uk.pdf ">voltaren gel uk reviews</a> U.S. District Judge Richard Leon approved the settlementbetween International Business Machines Corp and theSecurities and Exchange Commission after IBM agreed to atwo-year reporting requirement on accounting fraud or bribery aswell as federal investigations. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/zyprexa-300mg.pdf#entered ">zyprexa 300mg </a> "We believe that the September-quarter gross margin guidanceplausibly supports our view that the new mid-range iPhone willbe in the ~$450 price range with approximately 38% to 40% grossmargins," BMO analysts said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like some euros <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/voltaren-patch-uk.pdf#prosper ">voltaren buy uk</a> While most bankers expected farmland values to remain at current levels, an increasing number of those responding to a survey by the Federal Reserve Bank of Kansas City felt farmland values might have peaked. Compared with previous surveys, fewer bankers expected farmland values to keep rising. Among those expecting values to fall, most thought the decline would be less than 10 percent, the Kansas City report said. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?zyban-manufacturer.pdf#curve ">hw much des zyban cst</a> But the market for remote controlled vehicles is evolvingfrom the sometimes multi-tonne craft that patrol the skies overAfghanistan or Yemen, carrying out reconnaissance and targetedstrikes, to tiny robots that police and even film companies canuse. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?sildigra-100-price.pdf ">130 mg sildigra xl</a> The center’s study examined height and weight data collected by school nurses for approximately 4,000 Mississippi students from kindergarten to fifth grade to determine the number of students who are overweight or obese. The student’s body mass index (BMI) was calculated from the child’s weight, height, age and gender. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/purchase-tenormin-online.pdf ">order tenormin</a> The jet, which left the ground at 11:02 a.m. PDT (1802 GMT),has room for 290 passengers, 40 more than the current productionmodel, and has about 300 more nautical miles of range. Thosefactors mean Boeing can charge more for the plane and airlinescan sell more seats on long-haul flights. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-cheap-doxycycline-uk.pdf#defect ">buy doxycycline online canada</a> Since then, JPMorgan Chase & Co announced its exitfrom commodities trading, while Goldman Sachs Group Inc,which has been looking to sell its warehouses, offered customersimmediate access to aluminum it stores.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).