Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll put her on <a href=" http://sabrinacarpenter.com/price-ventolin-inhaler-ireland.pptx ">albuterol hfa coupon</a> "It is really looking down the line for other areas of profitability, and that could represent a positive play in the future," said Chris Hobart, chief executive of Hobart Financial Group in Charlotte, North Carolina. "I'd be a buyer of it right now, but cautiously." <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/prescription-naproxen-sodium.pptx#euro ">naprosyn 250 mg price proxen</a> Starbucks is a great example of great branding. Despite selling coffee that many complain tastes burnt, customers continue to purchase off the company's menu at premium prices. Mazur makes coffee at home but still buys Starbucks because, "It's a different experience." People are paying for the coffee chain's story: The logo, the beverage, the ambience. They like the process of getting Starbucks coffee. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/megalis-20-medicine.pdf#uniform ">tadalafil megalis 20</a> Many gulped sea water, making them even weaker. Some drank their own urine. The sick relieved themselves where they lay. Floorboards became slick with vomit and feces. Some people appeared wild-eyed before losing consciousness "like they had gone mad," said Abdul Hamid. <a href=" http://ifla.org.uk/olanzapine-insomnia.pdf#fertile ">olanzapine insomnia</a> “My parents are gone, I’m the oldest, so you understand where the responsibility goes,” said Coughlin, 67. “So I do that and do the best I can here with the guys. Fortunately, I have a veteran staff that’s been with me for a long time and they were told very early in the week what was going on and they’ve gone ahead and forged out and done the best they can with it.”  <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/diamox-online-uk.pdf#delight ">diamox online uk</a> Hindu nationalist Narendra Modi, prime ministerial candidate for India's main opposition Bharatiya Janata Party (BJP) and Gujarat's chief minister addresses his party supporters during a rally in New Delhi September 29, 2013.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/online-pharmacy-clomid-uk.pdf ">clomid uk success rates</a> The 73 photos posted so far show Assad in situations that portray normality, compassion and confidence: Talking earnestly to a group of workers in hard hats, clutching the hand of a wounded man swathed in bandages in the hospital, being kissed on the cheek by a little girl with blond curls. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/dalacin-c-300mg-clindamycinum-kapsui.pdf ">clindamycin capsules 300 mg price</a> The next day I went to the mecca of health foods — Whole Foods Market in Union Square. I looked in awe at dozens of shelves of celiac-friendly alternatives — from bagels to chocolate, to cookies, to cereal. Since the Food and Drug Administration first proposed rules to govern gluten-free labeling in 2007, the market for these products has jumped by an average of 28% a year, reaching $4.2 billion in 2012, according to the trade journal Packaged Goods. Though the FDA only issued final labeling rules on August 2, most companies now display the gluten-free label on their products. Food giant General Mills has more than 300 products labeled gluten-free. In 2008, it had none. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-clarithromycin.pdf#ultimately ">purchase biaxin online</a> Whether Christie's personal style will attract supporters in places like Iowa, New Hampshire and South Carolina remains to be seen. Right now at least, the only thing Christie appears to be losing is weight, the result of lap band surgery earlier this year. <a href=" http://www.greendigital.com.br/purchase-acetazolamide-online.pdf ">where can i purchase diamox</a> The riders will do their part by ponying up for inflation — and no more. Facing the soaring pension and health care costs of transit workers, Prendergast will have a hard time balancing the books. He has a tough job to do, but a deal is a deal. Riders have paid enough. <a href=" http://www.kth.ee/clindamycin-mip-600-tabletki-powlekane-600-mg-12-szt.pdf ">clindamycin 1 solution uses</a> Although the warning coincided with "Al-Quds Day," the last Friday of the Islamic month of Ramadan when people in Iran and some Arab countries express their solidarity with the Palestinians and their opposition to Israel, U.S. officials played down any connection. They said the threat wasn't directed toward a specific American diplomatic facility.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).