Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I went to <a href=" http://fotahouse.com/discount-generic-accutane.pdf ">much does accutane cost canada</a> Still, some employees don't seem to mind the holiday hours. Manar Flynn and Trevor Brown, who work at a Macy's in McLean, Va., worked Black Friday last year and weren't bothered by having to come in at midnight. <a href=" http://icnc.co.nz/misoprostol-tablets-australia.pdf ">harga cytotec misoprostol 200 mcg</a> Sherman anticipates bettors jumping on the Eagles bandwagon. “The Eagles will immediately be a public team after the display they put on for everyone to watch in an opening Monday night game,” he said. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/best-drugstore-primer-for-under-eyes.pdf ">certified canadian online pharmacy</a> A team of researchers says it has solved the longstanding puzzle of why a key protein linked to learning is also needed to become addicted to cocaine. Results of the study, published in the Aug. 1 issue of the journal Cell, descri ... <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/fluoxetine-uk-brand-name.pdf ">prozac online uk</a> The pressure may intensify as the U.S. power marketregulator levies record fines over manipulating power markets.It levied a $453 million penalty against Barclays thisweek and is in talks to settle charges against JPMorgan, whichis alleged to have used power plants that it owned or operatedto game markets. <a href=" http://www.it-projektai.eu/?order-permethrin-cream-online.pptx ">order permethrin 5 online</a> Magistrates did not disclose publicly why they dropped the case against Sarkozy, who was put under formal investigation in March. Under French law, such a step means there is "serious or consistent evidence" pointing to likely implication of a suspect in a crime.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We went to university together <a href=" http://www.disneyconcerts.com/erexin-v-mega-opinie.pptx ">erexin v efekty</a> At its most recent inspection at Taylor Farms, in 2011, theFDA said it found no notable issues. The agency said that as aresult of the current investigation it is increasingsurveillance on other green leafy products exported to theUnited States from Mexico. <a href=" http://greentechnic.hu/costo-de-cytotec-en-farmacias-df.pdf ">buy cytotec misoprostol</a> The question “The Cheshire Murders” implicitly poses is whether, once that first wave of emotion passes and we hear the full context — the killers as well as the victims — we still feel that way. <a href=" http://www.lisovani.cz/medrol-hives.pdf#designed ">medrol 4 milligram</a> The outage disrupted what had otherwise been a quiet summer day on Wall Street. It was another in a series of technical problems to disrupt financial markets, though less alarming than the "flash crash" that set off a stock-market plunge in May 2010. <a href=" http://theclocktowernyc.com/buy-zenerx-at-walmart.pdf#moonlight ">buy zenerx cheap</a> Mr Robertson said: "Instead of potentially running into tens of billions of pounds as was claimed this week, it would actually cost less than the amount Scotland is forced to pay each year to run and replace Trident. <a href=" http://loughcu.ie/cheap-online-buy-anatropin.pptx#corrupt ">discount anatropin</a> Wearing a long, brown cape, black horns and a villainous look on her face, Angelina Jolie's transformation into an evil sorceress was complete as she filmed scenes for Disney's "Maleficent" in the British countryside on June 20, 2012.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).