Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We need someone with experience <a href=" http://fotahouse.com/tamoxifen-nolvadex-dosierung.pdf#transport ">tamoxifen 10mg tablet</a> "Bill's calm leadership, long-term focus and commitment toprotecting shareholder value not only navigated KFN through thecrisis but to its current position of stability and strength,"Farr told analysts on the same call on Tuesday. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-valtrex-online-uk.pptx ">can you order valtrex online</a> Bugs are often disclosed by "white hats," hackers who unearth flaws and report them so manufacturers can repair them, preventing criminal exploitation. The hope is the good guys find them before "black hats" uncover them. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-order-online-movies.pdf#record ">cytotec use in pregnancy dose</a> A number of Central American "dream" projects might havestrategic interest for China as it seeks cheaper shipping routesfor gas, ore and soybeans from the Caribbean or the Atlanticports. But the greater allure seems to be for Central Americanpoliticians, who envision Chinese funding for their grand plans. <a href=" http://www.kth.ee/oral-bactrim.pdf#junk ">antibiotics bactrim</a> In December 2010, the conspirators discussed possible targets related to WikiLeaks, which published more than 700,000 documents and some battlefield video from Army Pvt. Chelsea Manning, the largest-volume leak of classified material in U.S. history. <a href=" http://euso.se/where-can-i-buy-permethrin-cream-5-over-the-counter.pdf ">permethrin cream buy online</a> "Current information suggests that al-Qaeda and affiliated organisations continue to plan terrorist attacks both in the region and beyond, and that they may focus efforts to conduct attacks in the period between now and the end of August," the statement said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm doing a masters in law <a href=" http://www.czwg.com/aripiprazole-abilify-side-effects-weight.pdf#alarming ">where to buy abilify bangkok</a> Visit Nuuk, capital of Greenland &ndash; an underrated and very beautiful country. Each March the famous snow-sculpture festival takes place here. International teams compete to fashion amazing shapes from blocks of snow and the results are displayed in a floodlit park. Maybe you&rsquo;ll be inspired to create your own sculpture. Capture the intriguing shapes and shadows on camera. Photograph some of the most memorable skies you&rsquo;ll ever see, since Nuuk enjoys some of the best sunsets in Greenland. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/clomid-50mg-tablets-uk.pdf#mast ">clomid prescription uk</a> But Ireland cannot escape the stigma attached to the "DoubleIrish Dutch sandwich", an arrangement where an Irish-registeredentity cuts its taxable profit by paying a Dutch affiliate,which then pays a subsidiary in a tax haven. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/alli-tablets.pdf#compliments ">alli uk</a> Continuing to work at least part time is often a necessity for people who have retirement savings shortfalls. Many workers say they cannot afford to retire full time (29 percent) or need to overcome a lack of retirement income (20 percent). "The extra income, and benefits when applicable, can help alleviate money worries and give people greater financial flexibility during retirement," says Nancy Collamer, a career coach and author of "Second-Act Careers: 50 Ways to Profit from Your Passions During Semi-Retirement." Working even part time can help you to withdraw less money from your savings, which will give your investments more time to grow. <a href=" http://www.algordanza.pt/topical-terbinafine-price.pdf ">generic terbinafine solution otc</a> JPMorgan Chase, Bank of America and WellsFargo were among the companies giving the greatest boostto the S&P 500. Shares of JPMorgan gained 1.7 percent to $56.70,Bank of America rose 2.2 percent to $14.92 and Wells Fargo added1.6 percent to $44.21. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?vegah-extra-cobra.pdf ">buy vegah extra cobra</a> It's reported that journalists, even tech journos, are woefully ill-equipped to deal with encrypted leaks: so let's put a stop to this digital fumbling in the dark, and let the record show that some of us have an idea of how it all works.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).