Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://www.tbb.no/purchase-naproxen-online.pdf#specifically ">purchase naproxen sodium</a> With a background as the president and CEO of the Federal Reserve Bank of San Francisco, economic advisor to President Bill Clinton and professor at the University of California Berkley and Harvard University, Yellen is a qualified underdog. <a href=" http://www.adsprecision.com/toprol-metoprolol-you-high-blood-pressure-dosage.pdf#creating ">toprol xl metoprolol conversion interaction</a> The 166-year-old titan of German industry was having ahorrible year, its image tarnished by pricey delays to offshorewind and high-speed train projects, and the closure of its solarthermal business, which had lost 1 billion euros. <a href=" http://www.czwg.com/15-mg-abilify-side-effects-aerius.pdf ">abilify mg road</a> "We can live with the market being closed for a little bit,but we can't live with bad pricing," he said. "It's far betterto have the market shut down and take its time re-opening, thanto have what happened with the Facebook incident... It lookslike they've learned their lesson." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/buy-trental-uk.pdf ">buy trental uk</a> The user @danXtanna had long been known as a disgruntled fan to Mets players. Two players said that they were warned about that Twitter user in spring training. Throughout the season, @danXtanna had Twitter disputes with several players, including veteran reliever LaTroy Hawkins. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/buy-elavil-uk.pdf#vigour ">buy elavil uk </a> Senate Majority Leader Harry Reid reiterated on Saturdaythat the House bill would be dead on arrival in theDemocratic-controlled Senate, which is not scheduled to meetuntil 2 p.m. on Monday (1800 GMT).

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/buy-spironolactone-uk.pdf ">order spironolactone uk</a> "Baba Jukwa's thunder is waning as the stories become more and more ridiculous," the paper said in an editorial on Tuesday after Baba Jukwa alleged that police chief Augustine Chihuri had organized the secret printing of extra ballot papers. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/where-can-i-buy-tretinoin-in-the-uk.pdf#believed ">tretinoin cream online uk</a> Steinitz was referring to Rouhani's call in his U.N. speech for the abolition of all nuclear weapons and urged Israel to join the Non-Proliferation Treaty, which obligates signers to open up their nuclear facilities to outside inspectors. Iran has signed the treaty, Israel has not. <a href=" http://icnc.co.nz/crestor-5mg-tablets-information.pdf ">what is rosuvastatin 10 mg used for</a> ** U.S. Airways and American Airlines are focused onfighting for their $11 billion merger in court and will arguethat the federal government hasn't proven that the merger wouldreduce competition, according to three people with knowledge ofthe situation. <a href=" http://webtelmedia.se/order-ibuprofen-800mg.pptx ">where can i buy ibuprofen cream</a> The official explained that "the FOMC has a lot of room to provide much needed stimulus to the labor market" and thateverything should be on the table in pursuit of that goal. "Doing whatever it takes will mean keeping a historicallyunusual amount of monetary stimulus in place--and possibly providing more stimulus." <a href=" http://www.world-television.com/clotrimazole-uk-buy.pdf ">where can i buy clotrimazole lozenges</a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with Yankees hitting coach Kevin Long to break down what has gone right for the Bombers' offense in recent weeks and what needs to happen for the Yankees to get to the postseason.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).