Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to speak to someone about a mortgage <a href=" http://www.iap.org.br/sheer-thermogenic-review.pdf#quest ">sheer thermo gnc</a> "I’m so happy to be home. I can’t believe how cold it is here," Joe said after his 7.5-hour flight landed at London's Heathrow airport. "I just want to get home and see my dog. I haven’t seen him for two years and I just want to give him a big hug.” <a href=" http://schell.com/?albuterol-buy-tablets.pdf#hollow ">buy ventolin tablets uk</a> When filmmakers Bill Moyers, Kathleen Hughes and Tom Casciato, first visited in 1991, each father’s wages as a unionized factory worker was enough to support his family. Over the 1990s, however, as Milwaukee factories moved overseas, both men lost their jobs. They took lower-paying work and, to makes ends meet, both wives also had to enter the workforce. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/cheap-rogaine-foam-uk.pdf#degrade ">rogaine minoxidil 5 uk</a> If we ever had to vote for a family to serve as a symbol for the entire 10,500 species of bird and even for the whole panoply of life on Earth, then cranes would probably make the shortlist. Almost every aspect of the crane&rsquo;s physique, lifestyle and behaviour has captured our attention, serving as a kind of psychological compass that has helped to orient us in our entire relationship with nature. <a href=" http://svarw.com/?oral-cytoxan-package-insert.pdf#balanced ">cyclophosphamide (cytoxan) package insert</a> Grathwohl said the bomb used in San Francisco and the ones that killed three Weather Underground members when it exploded prematurely were all packed with roofing nails and fence staples and designed to kill as many people as possible. <a href=" http://www.eetcafevandemarkt.nl/nizagara-india.pdf#friends ">nizagara gold</a> "It's wonderful. There's not really anybody on tour that kind of has anything like this, to have support like that," said Weir, who will start Saturday's third round at four under for the tournament, nine strokes behind leader Hunter Mahan.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

An estate agents <a href=" http://insideart.tv/apcalis-zseloe-oara.pdf ">apcalis zseloe oara</a> Participants in the “Superhero Costume Gallery” will also be able to download a free version of the Superhero Time Machine and become eligible to win a super-huge superhero giveaway courtesy of Shout! Factory. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/black-ant-king-3800mg-x-10-pills.pdf ">what stores sell black ant pills</a> "People will also have an expectation of what they think Dairy Milk will taste like after eating it for years and if they think it tastes different there is a mismatch between the two, which can be perceived as a bad thing. <a href=" http://instadashapp.com/order-generic-effexor.pdf ">purchase effexor xr 225 mg</a> KXEN is no stranger to large enterprises around the world, which certainly was another big attraction for SAP, who no doubt has experience in many if not most of the KXEN accounts. KXEN&rsquo;s 500 deployments include the likes of AAA, Allegro, Bank of America, Barclays, Belgacom, CBS Interactive, ING Direct, Lowe&rsquo;s, Meredith Corporation, Mobilink, Overstock.com, PT XL Axiata, RealNetworks, Rhapsody, Rockwell, Rogers, Sears, Shutterfly, Stage Stores, U.S. Cellular and Vodafone. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/abilify-cheap-canada.pdf ">abilify 20 mg pill</a> In the immortal words of Lee Corso, &#8220;Not so fast.&#8221; Five games into that follow-up season, the Colts are 4-1 and at the top of the AFC South. They moved to that mark by knocking off the previously unbeaten Seattle Seahawks 34-28 in a game that made a clear statement that this franchise is built to win now and into the future. <a href=" http://iacs.org.br/buy-cheap-misoprostol.pdf ">where to buy cytotec online</a> Many of the speeches come from the church's Quorum of the Twelve Apostles, which is the second-highest governing body of the church. Modeled after Jesus Christ's apostles, the twelve men serve under the church president and his two counselors.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).