Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could I ask who's calling? <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/nexium-online-sampling.pdf#overwhelming ">nexium online sampling</a> BEIJING, July 15 (Reuters) - China's annual GDP growthslowed to 7.5 percent in April to June - the ninth quarter inthe last 10 that expansion has weakened - putting pressure onBeijing to quicken reforms rather than slow them to take up theeconomic slack. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?fda-olmesartan.pdf ">benicar olmesartan medoxomil 40 mg</a> In other parts of Syria, al Qaeda-affiliated forces have enticed rebels to join them. Hundreds of rebels, including entire brigades, have pledged allegiance to ISIS and its domestic branch the Nusra Front in northern and eastern Syria, activists and Islamist sources said on Friday. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/where-to-buy-levothyroxine-online.pptx#squadron ">levothyroxine 25 mcg buy online</a> Thanking her community and neighbors, Ruiz says, "Every single one, they know who they are. Awesome. So people, I'm talking not just about people but parents in general that does have a loved one missing, please do me one big favor. Count on your neighbors. Don't be afraid to ask for the help, because help is available." <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/zyban-uk-lms ">where to buy zyban perth</a> But Croatia has quickly fallen into disagreement with its new peers over amendments to its extradition laws, made just a few days before it joined the group, which effectively ensured protection of veterans from Croatia's 1991-95 independence war from facing inquiries elsewhere in the EU. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/laxative-suppository-dulcolax.pdf ">dulcolax suppositories walgreens</a> INSTRUMENT LAST PCT CHG NET CHGS&P 500 1698.06 -0.71% -12.080USD/JPY 98.26 0.1% 0.10010-YR US TSY YLD 2.7276 -- 0.000SPOT GOLD 1282.4 0.17% 2.210US CRUDE 101.07 -0.14% -0.140DOW JONES 15168.01 -0.87% -133.25ASIA ADRS 148.68 -0.76% -1.13-------------------------------------------------------------

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How much is a First Class stamp? <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/esomeprazole-magnesium-dihydrate-solubility-in-water.pdf ">how much does nexium cost in canada</a> All the more reason to focus on getting women to play. Unlike, say, the NBA, golf tournaments tend to draw spectators who play the game themselves: it’s easier to relate to the hushed drama when you’ve experienced the personal agony of missing a short putt. The demographics of golf’s fans and supporters reflects the makeup of those who play: Only one in five American duffers is a woman. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/generic-drugs-what-does-it-mean.pdf ">best drugstore makeup november 2014</a> Assistant Chief Constable Paul Kennedy said: "This was a very alarming incident for members of the public and we would like to thank the communities of Knaresborough for their patience and cooperation while the police dealt with it. This includes the businesses who were affected by the safety cordons and the premises at the centre of the hoax. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/clomid-uk-price.pdf#wits ">clomiphene citrate buy online uk</a> “I’m not a religious person, I’m more of a spiritual person,” he recently told the Jewish Telegraphic Agency. “So I follow the rules of the Bible that coordinate with and connect with the Hebrew culture.” <a href=" http://www.gcva.com/buy-merck-proscar-online.pdf ">buy proscar online canada</a> More than half of adult children of senior drivers – 55% -- say they are concerned about their parents' driving habits. But only 23% have had a discussion with their parents about driving abilities as they age. In fact, adults ages 40-65 are more concerned about aging parents' driving than they are about family members driving while intoxicated. <a href=" http://spaen.co.uk/cialis-champagne/ ">f cheap cialis </a> In January, executives acknowledged that accountingmisconduct at a Chinese subsidiary would wipe out nearly half ofCaterpillar's expected earnings in the fourth quarter of 2012.Last week, its China exposure was criticized by a topshort-seller who warned China's economic growth was essentiallya state-sponsored bubble that was about to burst.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).