Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm sorry, I didn't catch your name <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-ejne.pptx#starter ">levitra bjub</a> In the no-balance-sheet transactions, Deutsche Bankreceived the collateral, sold it and used the cash to make theloan. By selling the collateral -- government bonds, in thedeals reviewed by Bloomberg News -- Deutsche Bank created anobligation to return the securities, allowing it to net toessentially zero its assets and liabilities, the documents show. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/stendra-testimonials.pptx#thumb ">stendra rxlist</a> According to the aircraft maker, bringing together the space and defence entities Airbus Military, Astrium and Cassidian is in response to the changing market environment where defence and space budgets in the Western hemisphere are flat or shrinking. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/tretinoin-cream-acne-buy.pdf ">tretinoin cream acne buy</a> In August, the Model S won a five-star safety rating from the U.S. National Highway Traffic Safety Administration in every testing category. The Model S also has the highest rating given by influential magazine Consumer Reports, with a score of 99 out of 100 points. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/generic-neurontin-solution.pdf#shrimp ">neurontin sales us</a> "We haven't yet got the final figures but my very roughestimate is that we've had about 700,000 applications and it'sabout seven times oversubscribed," Business Secretary VinceCable told a parliamentary committee, referring to the retailportion of the offer. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/generic-naproxen-sodium-euphoria.pptx#definition ">where to buy naproxen 500 addictive</a> Does he focus on defense? Everybody knows Buddy’s kid does exactly that. You think Sean Payton, whose Saints are 5-0, doesn’t focus on offense and let Rex’s brother Rob work it the way he does on the other side of the ball? But Payton has a Super Bowl, too. So when everything turned to sludge for Payton because of BountyGate a year ago, the Lombardi Trophy helped break his fall, even when he got himself good and suspended by Roger Goodell.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Your account's overdrawn <a href=" http://feeny.nl/buy-cheap-ibuprofen.pptx#buzz ">buy ibuprofen gel 10</a> &#8220;Yeah, man, it was crazy,&#8221; he said, fussing with some controls. &#8220;Basically, after first selling the company, I had some liquid capital and I wanted to just play in that space as an angel investor&#8221;&#8212;a private individual who invests in companies, as opposed to a venture-capital firm investing vast sums from a fund. &#8220;I had friends who were raising rounds for their companies. They were all awesome&#8212;like, literally, I could totally see these guys being millionaires soon. Some of them already are!&#8221; He laughed; then his eyebrows knitted, and his voice shifted to business mode. He started consulting, he said, &#8220;working for people part time for equity, sometimes for cash as well. I had domain expertise around the early stages.&#8221; <a href=" http://www.saretas.org/index.php/sheer-testosterone-booster-reviews.pdf#gaily ">sheer testosterone booster reviews </a> "Everything from your basic services, lab, radiology, pharmacy, behavioral health and dentistry," says Tara McCollum-Plese of AZ Alliance for Community Health Centers. "That's what they refer to as a medical home." <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/what-prescription-drugs-are-banned-in-turkey.pdf#deny ">most abused drugs in order</a> It comes down to being able to easily see where all their assets are and making enough of a fee so that he feels he can unconditionally spend time with them - even on things questions like whether they should buy or lease a car. <a href=" http://loughcu.ie/buy-winstrol-tablets-online.pptx ">winstrol results pics</a> Pastor, the government minister whose job includes oversight of the transport sector, said the government also wants to introduce stricter psychological and physical tests for drivers as part of 20 post-crash safety measures. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/buy-wellbutrin-uk.pdf ">wellbutrin for sale uk</a> "Indeed, as you know, I&#39;ve spoken to Bobby Turnbull on several occasions about this and I am happy to assure you that the strengthened guidance with the particular application to domestic violence will be introduced within a matter of weeks so that very direct lesson is being learnt very quickly."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).