Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm doing an internship <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheapest-place-to-buy-estrace-cream.pptx#book ">cheap estradiol</a> Matt is Games Asylum's most prolific writer, having produced a non-stop stream of articles for the site since 2001. A retro collector and bargain hunter, his knowledge has been found in the pages of tree-based publication Retro Gamer. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buying-metronidazole-online-uk.pptx ">metronidazole to buy uk</a> His all-time favorite games, however, aren’t all that sporty. Irving said he loves a pair of game series made for kids — Spyro the Dragon and Crash Bandicoot — although he also loved the classic NBA Live 2000 game. <a href=" http://iacs.org.br/buy-cabergoline-australia.pdf#owe ">buy cabergoline uk</a> &bull;Show that the warning signs were there for managers and ministers to see, including alarming levels of infections, patients suffering from neglect and appalling blunders such as surgery performed on the wrong parts of bodies. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/safe-order-zithromax-online.pdf ">order zithromax overnight</a> Cantaloupe is about 90 percent water and a refreshingly sweet way to get a dose of Vitamin A, which can help nourish dry skin. Watermelon doesn't arbitrarily boast the word "water" in its name &ndash; it's over 90 percent water and has anti-inflammatory and antioxidant benefits. Strawberries are another excellent choice, because they're about 92 percent water and provide significant protection against cardiovascular disease. Refresh and recharge with juicy, delicious water-rich fruits after your aquatic activities. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/buy-1-mg-proscar-illustrativo.pptx ">cheap finasteride dublin</a> Some analysts contend that Microsoft's move earlier thismonth to acquire Nokia's phone business and licenseits patents for 5.44 billion euros ($7.3 billion), poses anotherhurdle for BlackBerry, as the software giant is likely toredouble its catch-up efforts in the mobile device business.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What sort of work do you do? <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?plendil-authorized-generic.pdf ">plendil tablets</a> The second plan was scuttled hours before it was expected tohit the House floor for a vote after the influential HeritageAction for America, a conservative group, urged a "no" votebecause it did not do enough to stop Obama's healthcare law. <a href=" http://www.gcva.com/where-can-i-buy-ventolin-evohaler.pdf#suppressed ">albuterol buy australia</a> That has extended the company's winning streak on WallStreet. Over the past five years, Winnebago shares have risen348 percent, versus 74 percent for the S&P 500. (Editing by Lisa Von Ahn, Maureen Bavdek and Matthew Lewis) <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/generic-permethrin-cream-over-the-counter.pdf ">where to buy permethrin spray uk</a> A spokesman for Northumbria Police said: “Officers are particularly keen to speak to any motorists or pedestrians who were in the Ormonde Street or the roads from the Barnes roundabout area in the time before the collision and who may have seen a blue Volvo S60 or a turquoise Vauxhall Corsa driving in the area.” <a href=" http://bislettkebabhouse.no/buy-cheap-lopid.pdf ">buy cheap lopid</a> For the second quarter Adidas reported sales of 3.38 billioneuros ($4.5 billion), down a greater-than-expected 4 percent,and operating profit of 252 million, compared with expectationsfor 261 million. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-150-mg-for-anxiety-bipolar.pptx#suitable ">seroquel xl cost daycare</a> The electrical equipment maker reported second-quarterearnings below analysts' estimates. The company also forecast2014 revenue well below analysts expectations as construction ofdomestic and international nuclear power projects are delayed.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).