Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

There's a three month trial period <a href=" http://hsmai-europe.com/how-to-use-misoprostol-for-abortion-orally.pdf ">oral cytotec dosage nhs</a> He served throughout the war as an NCO fitter in the RAF, then returned to Scarborough to become a grocer and newsagent. He was elected a councillor in 1950, despite urging his supporters to vote Liberal to keep out the Labour candidate, and became chairman of Scarborough health committee. To highlight anomalies in the trading laws, he invited a weights and measures inspector to witness him serving customers on his early-closing afternoon and on a Sunday so he could make his point in court. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-medication-side-effect-ig-diabetes ">generic erectile dysfunction drugs in canada ijsberen</a> Rodriguez is currently in limbo with the Yankees. He seems to be fully healed from surgery in the offseason to repair a torn labrum in his hip. But over the weekend he complained about a tight quad. The Yankees brought him back to New York for an MRI exam, which showed a Grade 1 sprain. But a second opinion from Dr. Michael Gross turned up &ldquo;nothing significant&rdquo; from the exam, Gross said Wednesday. <a href=" http://www.arnulfus.nl/clindamycin-hcl-150-mg-capsule.pdf#pounce ">clindamycin dosage for adults for dental infection</a> "By having a laser focus on increasing opportunity and then going to bat for adults who want jobs and kids who deserve a quality education, both people and the party can be successful," he said. <a href=" http://vallashopen.se/advil-ingredients-australia.pdf#behave ">advil overdose symptoms in adults </a> "However, in these difficult times, when many charities are experiencing shortfalls, trustees should consider whether very high salaries are really appropriate, and fair to both the donors and the taxpayers who fund charities. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/buy-xenical-120-mg-uk.pdf ">xenical 120 mg price uk</a> But the research hasn’t gone far enough, and my fear is that as we recover from the recession and the need for real-time analysis declines, academic economists will go back to their old, backward looking ways and forget about the need to develop better tools for real-time analysis. Being so unprepared and unaware when the Great Recession hit and having so little to say once the recession was underway did considerable damage to the reputation of economists. We shouldn’t allow ourselves to make that mistake again. 

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Please wait <a href=" http://www.adstone.pl/order-tretinoin.pdf#casual ">order tretinoin cream online </a> Last Saturday two reserve soldiers died during an SAS selection exercise on Pen y Fan, and a third was taken seriously ill, as temperatures reached 30C. One of those who died was later named as L/Cpl Craig Roberts, 24, from Penrhyn Bay, Conwy. <a href=" http://theclocktowernyc.com/funciona-el-magna-rx.pdf ">magna rx extra plus</a> He is the third Mets pitcher to start an All-Star Game, joining Tom Seaver (1970) and Dwight Gooden (1986 and 1988). Harvey noted that Gooden has cheered him on throughout this season — the former Met regular tweets about Harvey’s exploits.  <a href=" http://www.pinardi.com/a-doctor-order-is-0125-g-of-ampicillin.pptx ">a doctor's order is .125g of ampicillin</a> Over the last two years, this newspaper has uncovered massive, chronic failures that continue to make life miserable for far too many of NYCHA’s 400,000 residents — failures for which the authority’s leaders have unacceptably dodged responsibility. <a href=" http://adanercantabria.com/?getting-high-methocarbamol-500mg-niacin.pptx ">robaxin methocarbamol wikipedia espaol</a> "Only a vote for the SNP in the Dunfermline by-election will protect vital services such as free education, because I am the only candidate committed to voting for them in each and every annual budget in the Scottish Parliament." <a href=" http://www.handsfree.com/venlafaxine-buy-online.pdf ">venlafaxine buy online</a> The television industry is closely watching the case to seewhether it could disrupt the traditional TV model. The TVindustry sees the service as a threat to its ability to controlsubscription fees and generate advertising income, its two mainsources of revenue.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).