Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Very funny pictures <a href=" https://ilcorvopasta.com/floxin-otic-suspension.pptx ">cefixime & ofloxacin tablets used for</a> During an extended on-air apology late Friday, KTVU said itfailed to "read the names out loud, phonetically sounding themout." But in a bizarre twist, the station also blamed theNational Transportation Safety Board, which had confirmed thenames for the station prior to the broadcast. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-15-mg-tablet-picture-vger.pdf#acquaintance ">abilify aripiprazole 5 mg grossesse</a> SoftBank said it would pay 150 billion yen ($1.53 billion) for a 51 percent stake in Supercell, with 20 percent of that investment coming from its own mobile games maker subsidiary GungHo Online Entertainment Inc. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/stendra-market-share.pdf#smoker ">stendra free trial</a> Rather than buying based on price, Berman says, consumers should look for a shoe with a strong, rigid heel counter (at the back of the shoe) and a strong and sturdy arch. He would also like to see some flexibility in the toe area and, if we're talking sneakers, perhaps some mesh for breathability. <a href=" http://fit2rundirect.com/harga-obat-cefixime-tablet-tg-m73.pdf#suspension ">cefixime dosage for throat infection viral</a> BlackBerry has already accepted a tentative $4.7 billiongo-private deal orchestrated by its largest shareholder, but isalso assessing other options including interest from itsfounders. Here are important milestones in the history of thecompany formerly known as Research In Motion:February 1985 - Mike Lazaridis and Douglas Fregin co-foundResearch In Motion in Waterloo, Ontario, the Canadian universitycity where Lazaridis studied.1989 - RIM develops a network gateway called RIMGate, precursorto its BlackBerry Enterprise Server.1992 - Jim Balsillie joins RIM as co-CEO, mortgaging his houseand investing $250,000.1994 - RIM launches a handheld point-of-sale card reader, whichverifies debit and credit transactions directly to a bank.1995 - RIM builds its own radio modem for wireless email.1997 - RIM lists on the Toronto Stock Exchange, raising morethan $115 million.1999 - RIM launches BlackBerry email service, first wirelessdevice to synch with corporate email systems. Lists on theNasdaq. <a href=" http://www.leivaliit.ee/abilify-prescription-price.pdf ">best price abilify 2mg</a> Jason Kidd was always the purest of point guards, while LeBron James is the flashiest, most intimidating player in the game today. They are different players, different people. The stark difference in disposition was never more evident than when James visited Brooklyn Thursday as Kidd’s No. 5 went up into the rafters.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Have you got a current driving licence? <a href=" http://www.icbonline.org/where-to-buy-rogaine-online-in-singapore.pdf#ned ">rogaine results how long ago</a> According to the national Alzhemier&#8217;s Association, over five million Americans are afflicted with the dementia-related illness, which is the sixth leading cause of death in the United States. Alzheimer&#8217;s Tennessee is trying to change that through helping fund research of the understudied disease while also serving the caregivers of those affected. <a href=" http://instadashapp.com/purchase-ditropan.pdf#battery ">purchase oxybutynin online</a> And he can offer perspective on whether the money he gave to the governor’s wife and to a corporation McDonnell owns with his sister were loans that were intended to be repaid, as McDonnell has indicated. That’s an issue that could be important in determining whether the governor complied with state disclosure laws. <a href=" https://www.citis.com.br/buying-clomiphene-online-application.pptx ">clomid price in south africa much does</a> ** Glenview Capital Partners rejected hospital operatorHealth Management Associates Inc's offer to add a few ofthe hedge fund's nominees to its board, reiterating its demandfor a complete overhaul of the board. <a href=" http://lucyhale.com/accutane-cost-in-canada.pptx ">can a gp prescribe accutane uk</a> "Education campaigns, especially where not backed up by visible enforcement, do very little. Spending nearly £500,000 asking drivers, cyclists and pedestrians all to be nicer to one another offers poor value for money on its own. <a href=" http://www.tbb.no/tamsulosin-online-purchase.pdf ">purchase flomax online</a> However, some commentators have warned Government intervention from the FLS and also the Help to Buy scheme, which will guarantee billions of pounds-worth of mortgages, could be creating a fresh bubble in the housing market by giving more people access to credit they otherwise would not be able to afford.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).