Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll put him on <a href=" http://www.marineforum.co.uk/coreg-25-mg-tablet.pdf#ruling ">carvedilol bisoprolol metoprolol succinate</a> After Rebecca's suicide, police looked at her computer and found search queries such as "what is overweight for a 13-year-old girl," ''how to get blades out of razors," and "how many over-the-counter drugs do you take to die." One of her screensavers also showed Rebecca with her head resting on a railroad track. <a href=" http://www.jaxmediator.com/vitex-perimenopause.pdf ">vitex perimenopause</a> Sir Bruce said several of the trusts had unacceptably low staffing levels. Some have already begun appointing more nurses and consultants to improve care, including Basildon and Thurrock University Hospitals Foundation Trust, which has appointed an extra 200 nurses. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/buy-ventolin-inhalers-online-uk.pdf ">albuterol 5 mg</a> The Miami Herald is pleased to provide this opportunity to share information, experiences and observations about what's in the news. Some of the comments may be reprinted elsewhere on the site or in the newspaper. We encourage lively, open debate on the issues of the day, and ask that you refrain from profanity, hate speech, personal comments and remarks that are off point. Thank you for taking the time to offer your thoughts. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/can-i-buy-clomid-over-the-counter-in-south-africa.pdf#beside ">where can i buy clomid online in australia</a> LONDON, July 31 (Reuters) - Fundraising by private equityfirms for emerging markets halved in the first half of 2013 fromyear-ago levels and investments fell by a tenth, reflecting atougher overall backdrop for the industry, a report said onWednesday. <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?megalis-tablets.pdf ">tadalafil tablets megalis</a> According to MyFoxDetroit.com, a man matching that description drove a van through the gate of the musician's northern Oakland County estate, Wednesday. The would-be burglar then tried to break into a building on the property, authorities said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Do you play any instruments? <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/generic-losartan-price ">cozaar 2 5 mg /ml pdre/solv susp buv</a> Even after we launched our first app, we didn't stop our research; your enthusiasm and support pushed us to continue to do better. We're inspired everyday when we hear, for example, that Flutter makes you feel like a superhero &mdash; because any sufficiently advanced technology should be indistinguishable from magic, right? <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?test-x180-review-gnc.pdf#installer ">test x180 gnc malaysia</a> It's clear that many workers take early benefits because of health and job problems. The recession bore this out. Still, experts have been puzzled about why so many people rush to take early benefits. Research performed over the past few years has concluded that it may just be because no one told people there was a better alternative. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?imitrex-directions.pdf#permanent ">imitrex discount card</a> "As we strip away the noise and look at the core underlyingmetrics of the businesses, it remains positive," said JohnAiken, an analyst at Barclays Capital. "We saw increasing saleslevels in almost all regions and segments." <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/accutane-uk-reviews.pdf#obedience ">accutane available uk</a> Pallone and Booker, as well as Rep. Rush Holt, will face off in the Democratic primary in August and the special election will take place in October.  The Holt campaigns did not immediately respond to requests for comment. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-to-buy-ivermectin-in-canada.pdf ">buy ivermectin for dogs</a> "The army checkpoint was way chill," he wrote in a text message just after midnight local time. "There were kids playing soccer and riding bikes around it. ... They just said hi to me, and I walked by."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).