Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Cool site goodluck :) <a href=" http://webtelmedia.se/buying-effexor-xr-online.pptx ">effexor xr for generalized anxiety disorder</a> Western allies of the kingdom, including Washington, have urged it to reconsider its renunciation of a two-year seat on the Security Council, arguing it will be better able to influence events from inside the body. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-oxybutynin-er.pdf ">where can i buy ditropan</a> As their LRA caravan plodded through the jungle, Okech and the others made their move, running from the path as their captors shouted in alarm and sent bullets whizzing overhead. Two of Okech's friends were left behind, mortally wounded. Alone in the jungle, they continued to move, not knowing if they were being pursued. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/generic-aciphex-problems.pdf#bingo ">generic aciphex cost</a> So first of all I think it's important that we look at the overall growth of the business and in this case growth our bookings you know 19% on a year-over-year basis I think it's a solid indication that our strategy is paying off and looking at it through just ELAs versus the transactional nature of our business is probably not the best way to look at it because as I said earlier our customers are more and more willing and wanting to engage in a ELA discussion with us because they can get access to more of the components they need to deliver the software defined data center. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/doxycycline-hyclate-100mg-for-sinus-infection ">doxycycline 50 mg acne dosage</a> Those changes included the departure of Chief Executive TonyHayward and the head of exploration and production Andy Inglis.Incoming CEO Bob Dudley took a more hands-on role and appointedDaly to the management team to support him. <a href=" http://randyniles.com/epidural-hematoma-ct-scan-ppt.pdf#law ">epidural analgesia in labor and fetal hyperthermia</a> Supporters of the law argue ultrasounds will help the woman bond with the fetus and convince her to save it. The admitting privileges requirement ensures a woman who suffers an abortion-related complication has an advocate who can explain what happened when she reaches a hospital, supporters say.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I've been cut off <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-valtrex-online-mexico.pdf ">where to buy valtrex over the counter</a> "The specifics of the film are not what we're associatingourselves with," said Joe Versaci, chief marketing officer forStation Casino Inc's Ultimate Gaming, the first company to takeonline bets in the U.S. in the state of Nevada in April. It hasapplied for a Web gaming license in New Jersey, which isexpected to launch online betting in November. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-alternative-to-abilify.pdf ">abilify online cheap</a> Isaac Ontiveros, a spokesman for the Prisoner Hunger Strike Solidarity Coalition, said his group was seeking an independent investigation of Sell's death, and suggested that issues raised by protesting inmates were a factor. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/buy-cheap-losartan.pdf ">buy cozaar cheap</a> If KPN's disposal of the E-Plus unit goes through, the newcompany would hold a share of about 30 percent of Germany'smobile service revenue and would be better placed to take onDeutsche Telekom and Vodafone, with 35percent each. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/doxepin-weight-gain.pdf#snatch ">sinequan benefits</a> But statistics from the CDC show that in 2011, only 29% of high school students participated in 60 minutes of physical activity a day - the amount of activity recommended by the US Department of Health and Human Services. <a href=" http://schell.com/?buy-hydroxyzine.pdf ">buy cheap hydroxyzine</a> An independent review of the case, commissioned by NHS East of England, said it was clear Mr J should have remained under the care of the mental health trust but could not guarantee it would have prevented him killing his mother.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).