Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Sorry, you must have the wrong number <a href=" http://www.prodental.com/?find-brand-names-for-generic-drugs#oldest ">smart drugs online shop</a> Those facing increased demand may be hiring more people rather than investing in new equipment. And the rise in part-time working and self-employment may conceal some involuntary job creation: people who would like full-time salaried jobs making do with whatever work they can find. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/buy-atomoxetine-online-uk.pdf ">atomoxetine buy online uk</a> Obama repeated the U.S. government's long-held stance that it remains committed to preventing Iran from developing a nuclear weapon — preferably through diplomacy. At the same time, Obama also sought to reassure the Iranian mullahs. <a href=" http://transformando.org/cheap-senstra.pptx#scarce ">sentra sr</a> The issue &#8212; which will hit newsstands on Friday &#8212; will also showcase 17 other athletes in the buff, including Washington Wizards point guard John Wall, U.S. women&#8217;s soccer player Sydney Leroux and snowboarder Elena Hight. <a href=" http://www.careercadence.com/misoprostol-200mg-pills.pdf#railing ">misoprostol uk buy</a> “Regardless of who the coaching staff was last year, I want to be coming into this season and think that's the position I want to earn,” Kreider said. “I think everyone wants to be there. So I couldn't speak to that … If anything, it's now you've got to do something with it. I mean, you play with players of that caliber, you'd better produce, you'd better play well.” <a href=" http://fireflyitservices.com/purchase-zyban-nline.pdf ">generic bupropion xl recall</a> Miss Bury appears to have been friends on Facebook with her alleged killer. A man with the same name posted a picture in September last year of a giant heart drawn on a beach with a message in broken English which read: &ldquo;I am in love with you OK always.&rdquo;

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What qualifications have you got? <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/is-generic-minoxidil-the-same-as-rogaine.pdf#consolation ">minoxidil 5 percent topical solution (rogaine)</a> Of course, the power of flagship phones often comes at the cost of relatively lower battery life. Motorola claims active use of 24 hours and it&#8217;s a fairly accurate claim. Power users may burn through the Moto X during daylight hours, but the masses will likely have plenty of juice to spare when the sun goes down. The lowest battery level I&#8217;ve witnessed at bedtime, after a full day of typical use, has been 41 percent. <a href=" http://www.bascperu.org/alendronate-sodium-tablets-usp-monograph.pdf ">alendronate 70 mg en espanol</a> The U.S. Centers for Medicare & Medicaid Services (CMS), the agency that runs Medicare, on Friday determined that there was insufficient evidence that the type of radioactive imaging test "is reasonable and necessary" for diagnosing and helping treat dementia. <a href=" http://www.granpoderymacarenademadrid.org/emerita-response-cream-reviews.pdf#sue ">emerita response cream reviews</a> LOS ANGELES — Veteran character actor Ed Lauter, whose long, angular face and stern bearing made him an instantly recognizable figure in scores of movies and TV shows during a career that stretched across five decades, died Wednesday. He was 74. <a href=" http://www.careercadence.com/metoprolol-succinate-generic-manufacturers.pdf ">toprol 25 mg er</a> By spending time pinning, you're taking care of yourself. You're nourishing your creativity, you're nourishing your mind and you're nourishing your body. This helps you to refocus on your goals and stay determined to reach them. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/tamsulosin-hydrochloride-sustained-release-finasteride-tablets.pdf#torn ">finasteride 5 mg tablets generic proscar</a> Lenni B. Benson, a New York Law School professor who specializes in immigration, said people applying for asylum need to establish a fear of persecution based on race, religion, national origin or political opinions if they were to return to the country where they were born or the country where they last lived.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).