Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to cancel this standing order <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-cost-blood-test#frontier ">erectile dysfunction medication prices guaranteed</a> 'When I first met Kate, I knew there was something very special about her, and I knew there was possibly something that I wanted to explore there,' William said in the couple's first interview after their engagement became public. 'We just spent more time with each other and had a good giggle, had lots of fun, and realized we shared the same interests and had a really good time. She's got a really naughty sense of humor, which kind of helps me because I've got a very dirty sense of humor.' <a href=" http://www.law-business.com/?order-zithromax-over-the-counter.pdf#breeder ">zithromax azithromycin 1.0 gm 4 x 250 mg</a> Hodgson had mused before the match that Joe Hart might let a soft shot through his legs; instead the England goalkeeper almost &ndash; should have? &ndash; gave a penalty away in the first minute as he upended Roman Zozulya. It was part of an attempt by Hart to be bold and decisive but it bordered on dangerous. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/andropause-meaning.pdf ">andropause purchase</a> Whatever route you take, don't think you can time what the markets - or Washington - will do. Chances are you will guess poorly and lose money. Most investors are late to the game and even later to get back in when the markets recover. <a href=" http://www.skanholz.ee/alendronate-70-mg-tablets.pdf ">alendronate 70mg</a> A: I'm not one to say that Bartok can be played only by Hungarians but it is very important to Hungarians ... and you have to understand some of our music is going back to the ancient times, some of our folk tunes have relations to Chinese and Asian music and so it's really unique. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/metronidazole-500-mg-order-online.pdf ">metronidazole online order</a> Rasheed said the Taliban did not attack Malala because she was a proponent for girls' education, but because she was critical of the militant group when it took over much of Swat in 2008 and 2009. That mirrors what some militants said at the time of the shooting.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to cancel a cheque <a href=" http://ascofarve.com/?supertest-testosterone-booster-reviews.pdf#march ">supertest testosterone booster reviews </a> The Economist Intelligence Unit&#39;s Global Livability Ranking placed cities from those two countries in eight out of the top ten spots, with Vienna and Helsinki the only two European metropoles in the top 10. <a href=" http://webtelmedia.se/order-diflucan-online-cheap.pptx#interrupt ">purchase fluconazole tablet</a> He said: "We needed to recruit and pay for the best talent from the private and public sectors, requiring people in many cases to give up secure long-term jobs elsewhere, with no certainty of the project&#039;s success or getting a job after the Games. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/buy-betnovate-c-cream-uk.pdf ">buy betnovate ointment uk</a> But the government alleges that a silent "economic war" is being waged by rich opponents encouraged by the United States. Maduro expelled three American diplomats this week over the issue and has promised to "radicalize" government in response. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/nizagara-100-price.pptx#mechanics ">nizagara drug </a> ** Polymer Group (PGI), a producer of engineered materialsowned by private equity group Blackstone, said it hadagreed to buy rival Fiberweb for 183 million pounds($291 million) after it upped its initial offer. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/where-can-i-order-accutane-online.pdf ">isotretinoin keratosis pilaris</a> Founded in 2006, the Texas Border Volunteers began as a citizen response to the growing amount of property damage occurring on the wide swath of private ranch land in Brooks County, Texas, an area 70 miles north of the U.S.-Mexico border. The county is home to the final border patrol checkpoint before human and drug smugglers funnel their inventory north. To get around the border patrol station, drivers often unload their cargo on desolate county roads and smuggle it through the dusty Texas fields for dozens of miles where they can hide among the thick landscape, sometimes for days.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).