Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Canada>Canada <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/buspar-mirtazapine.pdf#fireplace ">buspirone buspar</a> Instead, the military took action against Wilson – accusing him of bringing “disgrace and discredit” upon the Air National Guard and failing to “render the proper respect to a commissioned officer.” <a href=" http://loughcu.ie/prostate-health-products.pptx#displayed ">prostate health tx</a> The students were also less likely to change their opinions, as measured in a second poll, when they looked directly in the speakers' eyes. This was particularly true when the person in the video looked directly at viewers, rather than to the side of the frame. <a href=" http://www.teamjolokia.com/polish-pharmacy-online-uk.pptx#patted ">costco pharmacy hours merced</a> With the industry's shift away from consoles toward mobileand social gaming, casual games made by companies like Nintendowere more vulnerable to a slowdown than the mass-market actionhits like "Call of Duty," said Sterne Agee's Arvind Bhatia. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/nexium-causing-b12-deficiency.pdf ">informacion sobre nexium</a> FMC, a New York-based investment advisory firm with a 9.9percent stake in Vivus, has repeatedly criticized the company, saying it badly mishandled the launch of its obesity drug Qsymiaand failed to land a large company partner with deep pockets anda big enough sales force to help the drug reach its blockbusterpotential. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?desvenlafaxine-impurities.pdf#taste ">desvenlafaxine 2012</a> The judge ordered Naso back to court on September 20 for further proceedings. Naso remains a suspect in the killings of at least two other California women whose deaths the jury considered in recommending capital punishment.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How much will it cost to send this letter to ? <a href=" http://stadsmagasinet.se/has-anyone-ever-purchased-clomid-online.pptx#finally ">150 mg clomid multiples</a> The stars of "Red 2" premiered their film at the Museum of Modern Art in New York City. Along with Helen Mirren and Catherine Zeta-Jones, they play operatives in the film, a sequel to the 2010 movie, 'Red.' “We make each other laugh, and our comedy seems to make the audiences laugh," said Willis. Catch 'Red 2' in theaters July 19. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-finasteride-uk.pdf#written ">order finasteride uk</a> Obama has yet to produce evidence that Assad's regime was behind the chemical attack. White House Press Secretary Jay Carney and other administration officials say there's no doubt that Assad and his government were responsible, and they say the United States will reveal the proof shortly. <a href=" http://www.granpoderymacarenademadrid.org/arginmax-mens.pdf ">arginmax mens</a> Hungary started its investigation after Croatian prosecutorsin June 2011 asked for the questioning of MOL's chairman, sayingthat two Cyprus-based firms in June 2009 paid Sanader forsecuring a dominant position for MOL in INA. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/sumatriptan-100-mg-review.pdf#upper ">buy imitrex online no prescription</a> ochun005, I agree a free press is critical. But impossible to have if you do not draw a clear line between press and espionage. Both are about getting facts, making contacts, protecting your sources at any cost. But one is legal and one is not. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=what-is-best-for-headaches-tylenol-or-motrin-bula.pdf ">children&#39s motrin costco month old</a>  The launch from Wallops Island on the Atlantic coast occurred on schedule at 11:27 p.m., and enthusiastic  reports of sightings of the bright  track across the night  sky began streaming onto a NASA Facebook page.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).