Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We'll need to take up references <a href=" http://www.lcwpros.com/where-can-i-buy-male-enhancement-pills-in-stores.pdf ">herbal male enhancement pills uk</a> The Trojans were hit with severe NCAA sanctions a few months after Kiffin arrived — he had nothing to do with the wrongdoing that wound up costing the school 30 scholarships over three years and the right to go to the postseason twice — but it set the tone for another bumpy ride. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-clarithromycin-uk.pdf#opposing ">buy clarithromycin uk</a> "This news has come out of nowhere as far as I'm concerned,"said an executive at a global carmaker, who declined to beidentified due to the sensitivity of the matter. "If it's true,it could be that the investigation's real target is just a fewspecific companies." <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/nexium-dr-40-mg.pdf#spat ">buy esomeprazole 40 mg</a> Alpina toned the 3 Series' body with front and rear spoilers. The car rides on 19-inch Alpina Classic alloy wheels wrapped up in Michelin Pilot Super Sport tires developed specifically for the D3. Inside, the car gets a variety of trim and visual enhancements, including luxury carpet overmats, a Lavalina leather-wrapped steering wheel, and a variety of Alpina logos, colors and plaques. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/is-accutane-legal-in-the-uk.pdf ">buy accutane in uk</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/buy-levothyroxine-50-mcg-uk.pdf#exclamation ">generic synthroid manufacturers</a> The 200-foot-tall timepiece is now being built, says Stone, deep within a mountain in West Texas, near one of Bezos' homes. Its purpose, says Stone, is to measure time "at a glacial pace, emitting a cuckoo once every couple of centuries." The Wall St. Journal says Bezos so far has spent $42 million on the clock.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How do you know each other? <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-generic-cost-walmart-vga.pptx ">lamictal 150 mg effects online</a> Cells in the rodents&#39; kidney, stomach, intestine and pancreas all showed signs of being reprogrammed, back to an extremely versatile or "totipotent" state that seemed more like embryonic stem cells than lab-dish iPS, the team reported. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/wellbutrin-buying.pptx ">buy wellbutrin xl 300 mg</a> Russia’s ban on gay “propaganda” has caused a stir both domestically and in many Western countries, where activists have spoken out against what they say is the government’s repressive treatment of sexual minorities. The vaguely-defined law is aimed at punishing the dissemination of information that equates same-sex relationships with heterosexual ones. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/does-tamoxifen-cause-weight-gain-or-loss.pdf ">nolvadex dosage after letro</a> "We're still working on a name," Prince William had told reporters when he and Kate brought their baby outside St. Mary's Hospital Tuesday. Royal watchers warned the name announcement might take some time. Prince Charles and Princess Diana did not announce William's name until a week after his birth. Queen Elizabeth took a month to come forth with Charles's name. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/buy-tadalista-20.pptx#brigade ">tadalista 5</a> He's not even a lock to make the team because coach Mike Shanahan might decide to keep only two quarterbacks, although that would dicey if there is any serious concern about the status of Griffin's surgically reconstructed right knee. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?the-pharmacy-counter-rx-map.pptx#finding ">online pharmacy africa</a> For the departing owner, on the other hand, the sale of Hanover Terrace represents the end of a long and happy period in her life. "In some ways I would love to stay here, and I'll be sad to leave. But it's too big for me on my own," says Van Lanschot. "My children and grandchildren stay at Christmas and it's wonderful. Apart from that, though, it can feel a bit empty, and I miss my husband terribly. It's silly to have me rattling around. I hope that it will be bought by a family. Or a couple with children, who can really make it into a family home, as it has been for us.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).