Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to apply for this job <a href=" http://spaen.co.uk/rice-cialis-super-active-real/ ">viagra and emtricitabine</a> UBS paid a fine of $780 million in 2009 anddelivered the names of more than 4,000 clients to avoidindictment, giving the U.S. authorities the information that hasenabled them to pursue other Swiss banks. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/buy-celebrex-uk.pdf ">buy celebrex online uk</a> The drama unfolded on cliffs around the Lizard peninsula in Cornwall, where the choughs - which look like small crows but with red legs &ndash; re-established themselves in 2001 after a lengthy absence. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?thuoc-motilium-m-10-mg.pdf#abundance ">motilium 30 mg domperidone</a> Eyewitnesses said that a riot erupted following a bout between Alvius Rumkorem and Yulianus Pigome, in which judges sided with Rumkorem. Pigome fans, disgusted with the decision, began hurling chairs and fighting with Rumkorem supporters. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-crestor-online-uk.pptx#horns ">buy crestor rosuvastatin 10mg</a> White’s are light-brown Italianate palazzos that seem to glow in the sun’s warmth on the north side of 139th St. Lord crafted regal red-brick neo-Georgians with brightly painted cornices along the southern row on 138th St. Between them, Price and Luce created clean Renaissance Revival homes of beige brick and terra cotta ornaments. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/buy-tamoxifen-online-cheap.pdf ">buy generic tamoxifen uk</a> Lawson, 53, is hugely popular in Britain for her television cooking shows, which she presents in her trademark flirtatious manner, and line of cookbooks. She is also widely known in the United States, Australia and other English-speaking countries.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Withdraw cash <a href=" http://apostolicfaithweca.org/easy-get-prescription-clomid.pdf ">get clomid privately uk</a> The more due diligence that currency operators perform ontheir customers, mostly by verifying the personal informationthey submit when signing up for an account, the harder it is forcriminals to use them to launder money. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/what-is-lamisil-pbs.pdf#clothe ">prescription terbinafine cream effects</a> Skipper Jimmy Spithill guided Ellison's behemoth 72-foot catamaran at speeds approaching 50 miles per hour over the Bay's choppy waters, falling behind early in the race before pouring on the speed and pulling away from Emirates Team New Zealand.  <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/chloroquine-price-uk.pdf ">buy chloroquine tablets uk </a> The men say they are innocent and were not aware of the allegation against Sandusky in 2001. They say they had believed that Sandusky and the boy were engaged in nothing more than horseplay in a university locker room shower. <a href=" http://www.catenn.org/valtrex-tablets-buy-online.pdf ">purchase valacyclovir</a> His lawyers say he prevented a worse disaster by steering the 290-metre (950-ft) vessel into shallow waters after the impact and that he was thrown overboard due to the angle of the leaning ship, which still lies rusting off the island. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/purchase-amoxicillin-online-uk.pdf#master ">amoxicillin purchase uk</a> “It’s booming. Everybody wants to come here and have a good time, but bad guys come and say, ‘Let’s check it out now, too,’” Truglio said. “Everybody knows Greenpoint now. (Criminals) are targeting anybody here.”

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).