Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?generic-singulair-price-costco-lipitor.pptx#vengeance ">buy montelukast online free</a> According to his lyrics, the burger is “everything glorious in one sandwich.” Lachey, who used to go to Wendy’s as a kid in Cincinnati, where he grew up, confessed, "I'm not a snobby foodie; I just like to eat." <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-can-i-buy-levothyroxine-over-the-counter.pptx ">where to buy levothyroxine (thyroxine) tablets</a> Still, analysts like Young see attractive valuations for non-U.S. companies compared to U.S. prices. In Europe and Japan, "we see record stimulus being maintained to jump-start weak growth," Young adds, highlighting the long view that the policies in Japan and Europe will make their economies stronger and more robust trading partners for emerging markets. <a href=" http://www.promoteabook.com/order-metformin-uk.pdf#fee ">order metformin online uk</a> Frances Gracechild is executive director of Resources for Independent Living, a Sacramento-area nonprofit. She said it can be more difficult for people with disabilities to find work in an economic downturn, when competition for jobs grows more fierce. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/nexium-esomeprazole-magnesium-delayed-release-capsules.pdf ">is nexium better than prilosec otc</a> The CEO, responding to opposition to his buyout, had raisedhis offer price this month by a dime to $13.75 a share andtacked on a special dividend of 13 cents per share. Before theoffer was announced in February, shares were trading around $10apiece. <a href=" http://www.catenn.org/zyprexa-0625.pdf ">olanzapine gynecomastia</a> There’s a chance, of course, that Rodriguez will benefit from paying all these lawyers to produce all these papers. He may throw MLB off its game in the arbitration. He could get a bargaining chip before accepting a future loss. He might even convince uninformed people that he’s a victim of some vast conspiracy to frame him as a doper.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How long are you planning to stay here? <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/amoxicillin-buy-uk.pdf ">amoxicillin uk buy</a> Roberto is a Wired Staff Writer for Gadget Lab covering cord-cutting, e-readers, home technology, and all the gadgets that fit in your backpack. Got a tip? Send him an email at: roberto_baldwin [at] wired.com. <a href=" http://www.world-television.com/valtrex-purchase.pdf ">valtrex online order </a> Not everyone was a fan. Kenneth Clark sneered that Knight&rsquo;s art had a 'commonplaceness&rsquo;, referring to Knight&rsquo;s training at Nottingham, where, by her own admission, the great European currents including Post-Impressionism had passed her by. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/is-there-a-generic-name-for-nexium.pdf#shaft ">where can i buy nexium tablets</a> New Italian Prime Minister Enrico Letta seems different. In less than three months since taking office he has taken some unconventional steps (short-term reforms) to reduce the Italian public debt. He started by cutting his own salary and that of his ministers, approved a bill to stop public subsidies to political parties, and gave tax breaks to employers who hire young people and to homeowners who made eco-friendly enhancements. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?misoprostol-in-malaysia-nric-521#mere ">methotrexate back order brides</a> The parents of the two Chinese teens killed in Saturday's crash arrived overnight at San Francisco International Airport. An investigation is underway to determine whether one of the two dead girls might have been hit by a rescue vehicle in the chaos after the plane crash-landed. <a href=" http://www.cancerprostata.org/order-biaxin-online.pdf ">biaxin 500 mg en espanol</a> Pro-Mursi protests on a "Friday of Martyrs" called by the Brotherhood and its allies did not draw huge crowds into the streets and there was relatively little violence, although one man was reported killed in the Nile Delta town of Tanta.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).