Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I enjoy travelling <a href=" http://fit2rundirect.com/buy-cefixime-online-jigsaw.pdf#clap ">dosage of cefixime in typhoid fever fr</a> Among the changes are a 0.25 percentage point reduction to the NatWest Direct Reserve account, a 1pc cut to the Swansea Building Society Regular Saver account, and a 0.5pc cut to a range of Citibank accounts, according to rate monitoring website SavingsChampion.co.uk. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?buy-endep-online-australia.pdf#procure ">generic endep online</a> "Independent monetary policies are possible if - and only if - the capital account is managed, directly or indirectly, via macroprudential policies," Rey said. These can take many forms, including efforts to restrain credit growth in particular areas of the economy. <a href=" http://armanoswine.se/buying-fosamax-online.pdf#onward ">buying fosamax online</a> Escape games see the players locked in a number of rooms based on a theme, such as the old American West or a gory haunted house, where they must join forces with other players to solve puzzles and escape - all against the clock. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/drug-alternative-for-nexium.pdf#obstacle ">iv nexium drip</a> The Chinese e-commerce company is locked in a debate withHong Kong regulators over its shareholding structure, delayingthe launch of the widely anticipated sale that may be worth morethan $15 billion. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/buy-naproxen-sodium.pdf#exhibited ">where to buy naproxen otc</a> "Water is a finite resource," said Scott Shapiro, a Sacramento attorney whose clients include public water agencies. "And it's either in the wrong place or it's in the wrong quality and existing regulations don't allow us to use it in the right way - and each of these laws is an attempt to address some of those limitations."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://thesimpleidea.com/premarin-0625-mg-coated-tablets.pdf ">premarin o 625mg</a> The weakest sectors Thursday were utilities and industrials.Utilities are generally heavy debt issuers, and Warren West,principal at Greentree Brokerage Services in Philadelphia, notedthat their borrowing costs are vulnerable if rates rise. <a href=" http://www.scotland2000.com/order-synthroid-online.pdf#endlessly ">can i order synthroid online</a> T. Rowe's New Horizons and Growth Stock funds, for example, owned $84 million and $83 million,respectively, in Twitter stock at the end of June, according toMorningstar. The fund company was not available for comment. <a href=" http://www.bharat79.com/tazalis#alive ">purchase tazalis</a> Top executives of CNOOC have repeatedly said the acquisition of Nexen, which has proven reserves of 900 million barrels of oil equivalents stretching from Canada to North Sea and Africa to the U.S. Gulf of Mexico diversified CNOOC's reserve mix. It is also, Chairman Wang Yilin has said, aiding the long-term development of the company. CNOOC aims to more than double its annual output to 2.6 million barrels per day by 2020 under a strategy Wang dubs "New Leap Forward". The Nexen deal boosted CNOOC's net proved reserves by around 30 percent and its net production by 20 percent. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheap-amitriptyline-no-prescription.pdf ">cheap amitriptyline online</a> Despite ending the sit-in, Agnew said the Dream Defenders had accomplished some of their goals, including getting the speaker of Florida's House of Representatives to call for a committee hearing next month on the Stand Your Ground law. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-benadryl-interaction-rmk.pptx ">sinequan notice fee</a> Miller was frank about Kieswetter’s poor run which left the selectors with little option. He has struggled to find any sort of effectiveness since moving to number six in the order. The selectors resisted the temptation to replace with him with Matt Prior, the outstanding wicketkeeper batsman of the generation in Test cricket.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).