Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Stolen credit card <a href=" http://www.jilchambless.com/clotrimazole-topical-solution-1-for-ear.pptx ">clotrimazole cream used for diaper rash</a> The departures of William Gallas and Steven Caulker left Tottenham short on numbers at the back, but they have now resolved the problem by signing 23-year-old Chiriches for a fee of around £8.5 million. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-misoprostol-in-australia.pdf#glorious ">buy misoprostol in australia</a> Only 38 percent approve of Obama's handling of the economy, and 39 percent approve of his handling of health care, both the lowest ratings that Bloomberg has recorded in those categories for Obama since September 2011. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/buying-domperidone-online-uk.pdf#video ">motilium uk</a> That includes Stanley Mitchell (Matthew Goode), a journalist whose beat includes music; Masterson (John Goodman), a rich man who can open any door if he likes you; Lady Cremone (Jaqueline Bisset), a rich woman with her own power; Sarah (Janet Montgomery), a photographer who finds a personal connection with Lester; and Jessie (Angel Coulby), whom Lester hires as a vocalist. <a href=" http://schell.com/?buy-5-mg-proscar.pdf ">cheap finasteride online </a> Researchers from the University of Michigan and the Harvard University described in the journal Science Translational Medicine about how they used this technique to "see" the tiniest areas of tumor cells in brain tissue, and to distinguish tumor from healthy tissue in the brains of living mice and humans. <a href=" http://www.espaitaronja.com/can-i-buy-lipitor-over-the-counter-syndra.pdf#drink ">atorvastatin 20 mg dosage aerius</a> The issue isn&#8217;t going away, no matter how loudly those who don&#8217;t want to change the name try to shout down those who would have the gall to point out that the word, through the passage of time, has become problematic.  Murphy&#8217;s comments represent the strongest acknowledgement yet by anyone connected to the NFL that the debate is fair and appropriate.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I've got a part-time job <a href=" http://www.taalgewoon.nl/pfizer-pill-vgr-100.pptx#universal ">vgr 100 info </a> Warner Bros., a unit of Time Warner Inc, released"Gravity" and "Prisoners." "Cloudy 2" and "Captain Phillips"were released by Sony Corp's movie studio."Rush" was distributed by Universal Pictures, a unit of ComcastCorp. <a href=" http://www.kth.ee/propranolol-nombre-generico.pdf ">propranolol 40 mg y alcohol</a> "We hope that Zimbabweans will be able to make their choice of their candidate," he said, noting that European monitors were not invited to observe the elections. Instead, limited numbers of embassy staff will monitor the vote, alongside African observers. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?premarin-vag-625mg.pdf#surveying ">premarin .625 mg</a> And, in a significant shift highlighted at the conference, leading Alzheimer&#8217;s researchers are identifying a new category called &#8220;subjective cognitive decline," which is people&#8217;s own sense that their memory and thinking skills are slipping even before others have noticed. <a href=" http://www.opusdesign.nl/nexium-b12-deficiency.pdf ">nexium 40 mg walmart</a> Over the last 12 months, the operation has resulted in thearrest of more than 320 people and the seizure of more than 170firearms, 8,000 rounds of ammunition, more than $155,000 incash, and a wide range of drugs including cocaine, heroin,marijuana, ecstasy, Percocet, and oxycodone. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?prescription-anti-inflammatory-drugs.pptx#preparing ">costco pharmacy kennewick</a> Mr Cameron said: "I know he always gives a good account of himself. I think Boris is an immense talent. He&#039;s got a huge amount to offer the country, he&#039; currently dong that as Mayor of London."

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).