Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Your account's overdrawn <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/cheap-cytotec-philippines.pdf ">order misoprostol cytotec online</a> P. Chidambaram told Reuters ahead of a trip to the United States - where one stop will be to woo investors on the West Coast - that he will not allow the deficit to cross a "red line" set at 4.8 percent of gross domestic product this fiscal year. <a href=" http://predicare.se/f-22-fat-burner-results.pdf ">f 22 fat burner review</a> Seeking to guide down market rates, the ECB said in July itwould keep its rates at current or lower levels for an "extendedperiod" - its first use of forward guidance. The ploy struggledto gain traction until the Fed delayed unwinding its stimulus. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/alli-weight-loss-buy-cheap.pptx#bicycle ">alli tablets to buy </a> The trial is being heard in Grosseto, a city 90 miles (145km) north-west of Rome which is nearest to the site of the wreck. It is taking place in the city&#039;s theatre, rather than its small courthouse. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/lumigan-bimatoprost-ophthalmic-solution.pdf#conceive ">bimatoprost generic online</a> "I think the president has a very real timeline and we hope it's going to be very, very soon," he told Pakistan Television, when asked whether the U.S. had a timeline for ending drone strikes, aimed at militants in Pakistan. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/provestra-cost.pdf#artful ">provestra reviews uk</a> The weekend before, passengers in Shanghai tried to rip off an attendant's name badge before hitting her in the head. In the subsequent fracas, two airport staff were taken to hospital and three passengers arrested.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Very interesting tale <a href=" http://www.laragh.com/albuterol-sulfate-dosage-for-infants.pptx#eventful ">generic albuterol sulfate inhalation aerosol</a> "We have crisis after crisis after crisis and it has a corrosive impact on the economy," said Greg Valliere, an analyst with Potomac Research Group. "If you're a business, how do you make plans in this environment?" <a href=" http://www.edna.eu/en/quetiapine-100-mg-high-414 ">where to buy glucophage xr tablet</a> While the Sumatran rhino isn't a particularly popular or even recognizable animal to the public at large, Roth said, the species contributes to the global need for healthy forests with its role in the ecosystem clearing small saplings and brush, and helping spread seeds and make trails smaller animals use. Also, the rhinos don't threaten humans nor damage their crops. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/terbinafine-cost-uk.pdf#feel ">lamisil tablets over the counter uk</a> A two-day 36-hole event between (presumably) the four major winners of a given year. Stroke play is the game although from 1979-1990 the event was only 18 holes of stroke play then from 1991-1997 they played 36, flipped to match play from 1998-1999, then back to 36 holes in 2000 and every event since then. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/alli-best-price-uk.pdf#intently ">cheapest alli online uk</a> "Now You See Me" beat projections for weekend sales of up to$20 million. The film stars Jesse Eisenberg in the story ofstreet magicians who stage large-scale shows during which theyrob banks and distribute money to the audience. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/where-can-i-buy-proscar-online-uk.pdf ">proscar 1mg hair loss</a> In his ruling, Black wrote that Ohio's same-sex marriage ban denies the couple equal protection, and that the state already recognizes other out-of-state marriages not authorized to be performed within the state, such as those between first cousins. "How then, can Ohio … single out same-sex marriages as ones it will not recognize?" he asked in his ruling.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).