Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm not interested in football <a href=" http://keaneynevin.ie/?venlafaxine-effexor-xr-wiki.pptx#afterward ">what is venlafaxine xr 75mg</a> The “Teen Mom” has devolved from drama queen to a sex-tape-selling, reported Playboy reject. Playmate and fellow MTV alum Jenny McCarthy could single her out. After all, she went from posing in Candies while sitting on the john to co-hosting “The View” and advocating for autism awareness. <a href=" http://www.argentfm.com/bimatoprost-purchase.pdf ">purchase bimatoprost online</a> The U.K. said in June the Bowland basin, which stretchesfrom the east to the northwest, may hold as much as 1,300trillion cubic feet of gas. An extraction rate of 10 percent,typical in U.S. fields, will meet the country’s demand foralmost 50 years. The government has encouraged explorers throughlower tax rates as it tries to cut reliance on imports andreserves decline in the North Sea. <a href=" http://www.valentineavoh.com/fentanyl-side-effects-canine.pdf ">fentanyl patch dosage 12.5mcg</a> A Scottish Government spokesman claimed the report highlighted the strength of the college sector, with reserves rising to a record £214m. He said individual funding for colleges is allocated on an annual basis by the Scottish Funding Council. <a href=" http://www.adsprecision.com/buy-metoprolol-online-qtv.pdf ">lopressor 100 mg price tartrate oral tablet</a> "Momentum is gathering and if you are a big internationalfirm, then you're a good example to be held up. This is awake-up call for the rest of the industry," said Jeremy Gordon,director of China Business Services, a risk management companyfocusing on China. <a href=" http://www.skanholz.ee/where-can-i-purchase-synthroid.pdf ">synthroid 75 mcg effects</a> Paradoxically, the secure electoral status of Tea Party lawmakers has undercut their party's ability to advance its agenda. House Speaker John Boehner has struggled to keep his party unified on key votes ranging from farm policy to transportation issues to tax increases.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We need someone with experience <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/cipralex-escitalopram-oxalate-reviews-mx7900.pdf ">cipralex escitalopram oxalate reviews udacity</a> Out of all the three processors on offer, the HTC One Max comes in at the smallest. Qualcomm's older Snapdragon 600 processor is sat underneath, giving the One Max a respectable 1.7GHz quad-core inside. To aid this, HTC has put in 2GB of RAM. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/aripiprazole-abilify-cost-lcd.pptx#pierce ">order abilify canada twitter</a> The editorial followed a prime-time address to the nation in which Obama said he had asked Congress to delay a vote on authorizing military force in Syria in order to reach a diplomatic resolution that would include Syria placing its chemical weapons under international control. <a href=" http://audio-republic.co.uk/permethrin-buy-uk.pdf#spoons ">permethrin buy uk</a> For the next six months, Okech, whose two brothers were also abducted that night, traveled through the rugged jungles of Uganda, hauling cargo on his back as the rebels duplicated the horror they'd visited upon Pabbo. Okech witnessed many of his fellow captives and people from other villages murdered by the LRA. <a href=" http://sexperterna.org/methotrexate-15-mg.pdf ">stop taking methotrexate for rheumatoid arthritis</a> “We started by hearing gunshots downstairs and outside,” said Patrick Kuria, a worker at the mall restaurant Artcaffe. “Later, we heard them come inside. Then we saw two gunmen wearing black turbans. I saw them shoot.” <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/sumatriptan-nasal-spray-india.pdf ">buy generic imitrex</a> Unfortunately for investors, his seemingly boundless energy – which landed him in hospital after he reportedly damaged his vocal cords shouting “Windows! Windows!” at a sales meeting in Japan – did nothing for Microsoft, as scrappy Silicon Valley rivals such as Apple and Google colonised the market in new technologies.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).