Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Your cash is being counted <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-albuterol-cheap.pdf#weekend ">buy generic albuterol inhaler</a> Rowling stunned readers by revealing that she had already written her next books...and it had been in bookstores since April. The secret of "The Cuckoo's Calling" by Robert Galbraith has only recently been uncovered, but how did Rowling pull it off? <a href=" http://www.jaxmediator.com/erectan-400-mg.pdf ">erectan</a> Sir Bruce said: &ldquo;For me this is in many ways a difficult day for the NHS &mdash; because we are laying bare some truths. On the other hand, the transparency with which this review has been conducted, I hope will be a turning point for the NHS.&rdquo; <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/citalopram-10mg-tablets-reviews-ks2.pdf#defined ">cost of celexa without insurance bnz</a> The Department of Education, which issues more than $150 billion in student aid to colleges each year, does have access to some data, such as summary reports from colleges and earnings data from financial aid recipients, according to James Kvaal, the deputy director of the White House Domestic Policy Council. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/buy-obagi-tretinoin-cream-online.pptx#go ">tretinoin cream 0.1 obagi</a> Partnership said the research also suggests the figure will rise further as a younger generation approaches the traditional retirement age without enough money put aside. The insurer said 71pc of 50-65 year olds feel that they need to supplement their income in retirement. <a href=" http://powerbible.com/where-to-buy-rogaine-foam-in-calgary.pdf ">where can i buy progaine shampoo</a> In the 2008 elections, SRP won 26 parliamentary seats. The next year, however, Mr Rainsy left Cambodia before he was jailed on charges that included publishing a false map of the border with Vietnam and insulting a former foreign minister.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Your account's overdrawn <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/ketamine-for-depression-reviews.pdf#departure ">ketamine street price canada</a> Of course, scientists don't have the same freedoms as a painter or a composer, given that we are bound to describe the world as it is, at least as we perceive it through our senses and the tools we use to augment them. We want to describe nature, figure out how it works. And nature always has the last word, even if it often forces us to toss away ideas we find beautiful. <a href=" http://www.theagencylimited.com/doxycycline-cheap-canada.pdf ">cheap malaria tablets doxycycline </a> People who complained about the Smart car's lack of speed probably won't find much solace in the Armadillo-T. The prototype car's top speed currently stands at around 37 miles per hour, half as fast as the Smart car's 75 miles per hour. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/order-prevacid-online.pdf ">prevacid 30 mg cost</a> Government operations would be funded through the middle of January, keeping in place the across-the-board "sequester" spending cuts that took effect in March, though government agencies would have more latitude to ease their impact. It would also set up a new round of budget talks that would try to strike a bargain by year's end. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/vgr8255.pdf#dessert ">pfizer vgr 50 dosage</a> Boehner's task will be aided by language embedded in thebill and demanded by conservatives that would deny money toimplement Obama's healthcare law, known as Obamacare, which nextmonth begins signing up uninsured people for subsidizedinsurance. <a href=" http://www.handsfree.com/order-seroquel-on-line.pdf#absolute ">purchase seroquel online</a> The more dramatic changes that could occur by the end of the century, however, are not written in stone. There are many human variables at play that could slow the pace and magnitude of change – or accelerate it.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).