Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Gloomy tales <a href=" http://www.jvstax.com/300-mg-doxycycline-dosage.pdf#worship ">where can i get azithromycin or doxycycline</a> The White House has said the United States has direct channels of communication with North Korea and declined to directly respond to Rodman's message that Kim hoped to hear from Obama after his last visit. <a href=" http://www.opusdesign.nl/propecia-canada-shoppers-drug-mart.pdf ">propecia coupon</a> Fidelity Investments recently laid out a compelling illustration of how uneven market performance would affect two investors. Fidelity presented a 25-year cycle of annual market gains and losses. At the end of 25 years, the market had achieved identical percent gains and losses each year. But in the case of one investor, annual losses were bunched in the early years, while market increases occurred later on. For the second investor, the pattern was reversed. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/amoxicillin-prescription-for-dental-abscess.pdf ">cheap amoxicillin uk</a> Residents of the Morris Heights building where DJ Kool Herc worked the turntables at the world’s first hip-hop party in 1973 celebrated the completion of a full-scale, $16.8-million renovation project Friday. <a href=" http://predicare.se/trilastin-cream.pdf#dessert ">trilastin sr cheapest</a> I like it because it's a conversation piece. Something new and interesting that most people don't yet have. How cool is it to remote control your home stereo music streaming from your ipad/iphone by flicking your wrist? <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/cost-celebrex-200-mg-walmart.pdf#mentally ">celebrex 200mg price in pakistan</a> On Saturday, Rodriguez came to the ballpark with what he described as stiffness in the quad. After playing Saturday for Scranton as the designated hitter, he was not in the lineup on Sunday, and the Yankees sent him back to New York for an MRI and examination from their team physician, Dr. Christopher Ahmad, who diagnosed the injury. A Grade 1 strain is considered the mildest level.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://jfafilm.com/buy-cheap-vasotec.pdf ">vasotec generic name</a> Asked why he shot the movie in Tel Aviv, which put him afoul of a Lebanese law against collaboration with Israel, Doueiri said "Given our hostile background, I had a curiosity to understand the other perspective. I was emotionally curious to understand what you are all about. And no other city looks like Tel Aviv. I needed that authenticity." <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/lotrisone-cream-generic.pdf ">lotrisone price</a> “The problem is that most people (including corporate decision makers) consider that an attack on TIH railcars a very unlikely scenario,” wrote Patrick Coyle, a US chemical manufacturing specialist who blogs on the topic. “The reason goes back to a familiar safety conundrum: if an accident hasn’t happened, it is [regarded as] unlikely.” <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/bupropion-uk-2012.pdf ">bupropion buy uk</a> But should fans expect anything radically different from an artist known for his formatted slick-as-oil performances and mainstream arena-rock riffs? Urban says yes and no: &#8220;I don&#8217;t think it&#8217;s drastically different. I think my voice is my voice and when I play guitar, the elements that I add to my music &#8211; the six-string banjo, my electric guitar playing, my acoustic guitar playing &#8211; all these elements are present throughout all of it, giving it a good through line. But there are other energies and sonic elements that are different.&#8221; <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-coupon-wikipedia.pdf ">rogaine foam reviews receding hairline front</a> Everbright Bank announced plans to push ahead with a thirdattempt in as many years at listing in Hong Kong, a move thatcreated some unease that more Chinese mid- and small-sized commercial lenders will seek to raise funds. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/buy-norvasc-10-mg.pdf ">is amlodipine besylate a generic for norvasc</a> So go bold and get Laura&#39;s Oasis coat now by clicking the link (right). Don&#39;t panic though, if you think you can&#39;t wear a horizontal stripe, as there are lots of vertically printed pieces that would look great too, like this Topshop jacket (below).

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).