Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'll call back later <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/zyprexa-qtc.pdf ">zyprexa manufacturer</a> Koch Energy Services itself is a unit of Koch Industries Inc KCHIN.UL, of the largest privately held companies in the United States. The plant is near the Permian Basin of West Texas where energy companies tapping into tight deposits of oil and gas have a growing and voracious appetite for electricity. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/is-advil-or-ibuprofen-better-for-menstrual-cramps.pdf#reside ">ibuprofen use post op</a> IBM has successfully appealed its loss in the contest,stalling it for now. But the episode highlights how Amazon isevolving from an online retailer into a competitive provider ofinformation technology and services to big companies, andgovernment bodies. <a href=" http://shakingbox.com/get-accutane-prescription-cream.pptx ">accutane 40 mg a day much does</a> Chowdhury, 64, was charged with killing 200 civilians and collaborating with Pakistan's army to kill and torture unarmed people, as well as other crimes during Bangladesh's nine-month fight for independence that ended in 1971. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/costco-pharmacy-in-tigard-oregon.pptx#kept ">best drugstore thickening mascara 2012</a> This photo posted to the Emilie Parker Fund Facebook page shows Emilie Parker and her father Robbie Parker. Fighting back tears and struggling to catch his breath, Robbie Parker the father of 6-year-old Emile Parker who was gunned down in Friday's school shooting in Connecticut told the world about a little girl who loved to draw and was always smiling, and he also reserved surprising words of sympathy for the gunman. (AP Photo/Emilie Parker Fund) <a href=" http://sabrinacarpenter.com/generic-diflucan-no-prescription.pptx ">can you buy diflucan over the counter in the us </a> &ldquo;Technology will probably do that for them. Huge screen TVs, super HD, immersion technology with people recreating that stadium experience digitally in their own environment. It&rsquo;s much easier to do that than haul teams around the world.&rsquo;&rsquo;

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Is this a temporary or permanent position? <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/taking-nexium-too-long.pdf#steal ">esomeprazole magnesium usp monograph</a> Nazarali says these pauses help prevent investor panic. Previously it was unclear whether those trades would be canceled by exchanges later in the day, prompting many investors to simply sit on the sidelines. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-to-buy-effexor-xr-without-a-prescription.pdf#stolen ">order generic effexor</a> Bonds, however, are routinely touted for just that. Go toInvestopedia, one of the more popular online resources forinvesting, and you will see an entire article under the heading"Why Bonds Are Ideal for Safety and Income." Investors of allstripes will routinely assail the stock market as a casino, viewreal estate skeptically, and then state a preference formunicipal bonds or U.S. government debt. <a href=" https://www.loket.nl/tretinoin-cream-online-canada.pdf ">purchase renova cream online</a> The proposal "feels a bit heavy-handed," said Jeff Bischoff, a brokerage recruiter in Old Greenwich, Connecticut. "Good, prudent advisers move firms when they no longer feel their current firm is providing them with the support and brand ... to service and grow their businesses." <a href=" http://www.iap.org.br/sitagliptin-phosphate-molecular-weight.pdf#act ">sitagliptin price in pakistan</a> So Rodriguez is expected to be activated and in the Yankee lineup Monday night against the White Sox in Chicago, but his playing days appear to be numbered: An appeal to arbitrator Fredric Horowitz would be heard sometime in September, and if baseball’s voluminous evidence holds up, the player who was once a surefire Hall of Famer and on track to join the Yankees’ pantheon of heroes, faces an uncertain future at best. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/metronidazole-500-mg-tablet-en-espanol.pdf ">can i buy metronidazole online</a> Afsar said he would only buy back into the FTSE 100 if itfell to the level of its 200-day simple moving average, whichstands at around 6,294 points and is often seen by technicaltraders as a level at which buyers will step into the market.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).