Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Where are you calling from? <a href=" http://www.bartoszkolata.com/ventolin-nebules-2-5-mg.pdf#vex ">price ventolin inhaler us</a> U.S. Secretary of State John Kerry said at a news conference in Kuala Lumpur, Malaysia, "It is clearly a situation that is still evolving. The Libyan prime minister to our understanding has been released. It our understanding that there has been no statement issued yet as to the who, what, why and how." <a href=" http://puurveltman.nl/prozac-buspar-ocd.pptx#meals ">buspar 10mg tablet</a> Automatic Renewal Program: Your subscription will continue without interruption for as long as you wish, unless you instruct us otherwise. Your subscription will automatically renew at the end of the term unless you authorize cancellation. Each year, you'll receive a notice and you authorize that your credit/debit card will be charged the annual subscription rate(s). You may cancel at any time during your subscription and receive a full refund on all unsent issues. If your credit/debit card or other billing method can not be charged, we will bill you directly instead. <a href=" http://www.catenn.org/methylprednisolone-zolpidem.pdf ">medrol 16 mg ivf</a> Even though most investors expect an eventual resolution,some have used the uncertainty to sell shares to cash in on therally so far this year, with the FTSEurofirst 300 up 10 percentsince the start of 2013 and the Euro STOXX 50 up 13 percent. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/provera-5-mg-twice-a-day.pdf#wall ">can you buy depo provera online</a> Hagen said the most crucial part is the piece dealing with flavoured products such as menthol cigarettes, sweet-smelling cigarillos and cigars, and fruity spit tobacco. Results from the Youth Smoking Survey, conducted in 2010-11 by the Propel Centre at the University of Waterloo, estimate that 28,000 Albertans in grades 6 to 12 are using flavoured tobacco. That number represents one of the highest per capita rates in the country. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/vigora-online.pptx ">vigora dicionario</a> "It's not a very viable business model," said Dan Berger, a muni market analyst at Municipal Market Data, a unit of Thomson Reuters. "The longer people do without insurance, the less they see a need for it."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could you send me an application form? <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/differin-reviews-cystic-acne.pdf#intellegent ">differin buy</a> While the largest brokerage firms supported such a plan, it has been controversial because some firms and brokers are reluctant to make those disclosures and fear it would ultimately limit compensation. <a href=" http://www.ext.fi/where-can-i-buy-metronidazole-online.pdf#hazard ">do i need a prescription to buy flagyl</a> “Brand new fixtures in a classic New York building like this, at a classic New York address, it’s so hard to find, and never at this price,” said Nestseekers broker Ryan Serhant, one of the stars of Bravo’s inaptly named “Million Dollar Listing.” <a href=" http://www.ext.fi/buy-flomax.pdf ">buy flomax canada</a> "It's word-of-mouth," said Dan Fellman, Warner Bros. president of domestic distribution, explaining the film's remarkable performance, which included a drop of only 21 percent in receipts from the opening weekend which he said was a record for a wide-release film. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=infant-motrin-dosage-for-2-month-old-cnn.pdf ">do they make liquid motrin for adults cvs</a> He pointed to a failed plot in September 2009 against the New York City subway system that he said could have been the worst terror strike in the U.S. since the Sept. 11, 2001, attacks. Another example he offered was a plot to bomb the New York Stock Exchange. <a href=" http://buumon.org/motilium-zfchen-30-mg-beipackzettel.pdf ">kegunaan motilium domperidone 10mg</a> “Our thought process is so similar,” Ryan said. “We both see players the same way. It’s so smooth… You guys are trying to make this a situation that doesn’t exist. I know I have complete support from John, from Woody (Johnson), from everybody in this organization.”

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).