Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We'd like to invite you for an interview <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/buy-clomid-and-nolvadex-online-uk.pdf ">clomid tablets to buy uk</a> As a South Korean adoptee, Manocchio-Putney can't turn to the big, boisterous Irish and Italian family who raised her for a donor match. Instead, Manocchio-Putney started conducting registration drives in Boston and New York City, hoping to expand the registry to include more people of Asian descent. (She and her husband, Bill Putney, also recently decided to pack up their bags and move from Woodside, Queens, back to Boston to be close to her extended family.) <a href=" http://www.saretas.org/index.php/man-sports-nolvadren-xt-56-kapseln.pdf#fully ">man sports nolvadren xt review</a> As Wigan began to lose their discipline, Makinson, who had taken over the goalkicking duties from the injured O'Brien, was twice wide with penalty attempts that would have put his side back in front. <a href=" http://stadsmagasinet.se/dosage-ibuprofen-adults.pptx#violence ">can dogs take ibuprofen for fever</a> Meyer, who took the reins of the company late last year, islooking to branch out Sirius XM's offerings beyond music andtalk radio to other services in cars. He spearheaded Sirius XM'sfirst large scale acquisition in August, when Sirius XM spent$530 million on acquiring the connected car services unit ofAgero. That deal is expected to close in the fourth quarter. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/where-can-i-buy-pharmaceutical-hcg-drops.pdf ">mercury drugstore price list in the philippines</a> An American Christian missionary in North Korea, a non-Christian nation? Not too bright. Oh, it was his missionary zeal. Well, that&#8217;s what happens in a non-Christian nation that is a dictatorship. Sadly, he deserves what he got. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/prostamol-uno-30-kaps-cena.pdf ">prostamol 50</a> California-based Zynga's trajectory demonstrates the fate ofmany others in the industry. In 2009 it developed social gameFarmVille - a huge hit in which players harvested crops andraised livestock - but is now struggling to make money from itbecause it is still based on Facebook as players migrate indroves to mobile. Zynga's stock price has slumped 65 percentsince a high-profile $1 billion IPO two years ago and it is nowslashing staff numbers while closing offices.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://predicare.se/where-to-buy-fruta-bio.pdf ">fruta bio real vs fake</a> The development of genomics for public health is being prioritised mainly by low- and middle-income nations, with richer countries not seeking to collaborate in such research, reports the Organisation for Economic Cooperation and Development (OECD). <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/generic-prozac-for-dogs.pdf#outward ">prozac 20 mg for ocd</a> It also emerged that the Treasury could make a profit from the scheme by charging banks up to 0.9 per cent for insuring losses on mortgages under the scheme. This could theoretically make hundreds of millions for the Treasury. Chris Leslie, the shadow Chief Secretary to the Treasury, said: “If Ministers are serious about helping first-time buyers they should bring forward investment to build more affordable homes... house-building is at its lowest level since the 1920s.” <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?vimax-vs-endowmax.pdf#dummy ">free trial endowmax</a> The 26-year old has been out of action since starting a 10-game suspension for biting Chelsea defender Branislav Ivanovic in April and is available to face Manchester United in the Capital One Cup on Wednesday. <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-valtrexcom-reviews.pdf ">order valtrex.com reviews </a> According to the Centers for Disease Control and Prevention, parent reports suggest close to one in 10 kids and teens in the U.S. has ever been diagnosed with ADHD, and two-thirds of those with a current diagnosis are taking medication. <a href=" http://www.catenn.org/buy-furosemide-online.pdf ">furosemide 20 mg tab mylan</a> "There are die-hard Duffin fans who come in for their fix every morning -- and the Townie is more of an afternoon treat," said Courtney King, manager of the Bea's tea-room, near St Paul's Cathedral.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).