Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?cytotec-buy-online-545 ">accutane court cases uk episodes</a> However, Heavy Industries Minister Praful Patel said on Wednesday that the public sector utilities (PSUs) already making products for the armed forces should have been given a chance to take part in the bidding process. <a href=" http://predicare.se/hydroxycut-weight-loss-pills-reviews.pdf ">hydroxycut fat burner buy online</a> The explosion occurred in the city's upscale Bole district, about 5 km (3 miles) from a soccer stadium where thousands of fans were queuing for tickets to a World Cup qualifier against Nigeria and gathering at squares in the capital to watch the match on giant screens. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/can-celexa-cause-slow-heart-rate-yield.pdf#instinct ">can celexa cause slow heart rate quickly</a> "There is a lot of wealth that you can see in and around Khost and traveling through Khost that didn't use to be here," he said. "Even when I was leaving in 2004 there were untold numbers of refugees coming back – because the security situation was improving and the Taliban had been removed. It's clearly continued over the last many years." <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/taking-600-mg-of-seroquel-eye.pptx#article ">order quetiapine ocd</a> The deadline to deliver recommendations for the new ruleswas extended to Sept. 11 from next Monday, the agency said in astatement. The CVM put the rules up for discussion with marketparticipants in a public hearing. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/isotretinoin-studies.pdf#meditate ">accutane 60 mg results</a> “I think certainly Kidd had a remarkable career, a remarkable basketball IQ and a poise that was exceptional,” the former Knicks coach said. “Now you don’t know how that’s going to translate but I would think he would have a great chance to have it translate exceptionally well. When you’re moving from an assistant to a head coach, it’s an unknown, too. I went through that. I didn’t even know if I’d be any good at it. Deep down you don’t know until you do it. But unless you give a guy a shot, it’s a gamble if you’re a general manager unless you’re getting someone who is a known quantity as a head coach in the NBA.”

2rand[0,1,1]

29.5 2017

It's a bad line <a href=" http://www.iambicdream.com/elite-test-360-complaints.pptx ">elite test 360 testosterone reviews</a> Including adjustments, Shell's CCS result was lower still at$2.4 billion, mainly due to a $2.2 billion charge forliquids-rich shale properties in North America "reflecting thelatest insights from exploration and appraisal drilling resultsand production information". <a href=" http://schell.com/?can-i-buy-fluconazole-over-the-counter-in-the-uk.pdf ">purchase fluconazole 150mg</a> The former general, once a part of the military junta that ruled Burma for almost 50 years, has been criticised for allowing the ethnic attacks to continue. He will also be questioned over official tolerance of outspoken figures such as Wirathu who are blamed by many for whipping up hatred against Muslims. <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-sumatriptan-online.pdf#mortimer ">buy generic imitrex sumatriptan</a> The threat information came just before the Eid celebration at the end of the Muslim holy month of Ramadan later this week and just over a month before the anniversary of al Qaeda's September 11, 2001, attacks on the United States. <a href=" http://www.skanholz.ee/can-you-buy-promethazine-codeine-cough-syrup-online.pdf#philosophy ">buy promethazine hydrochloride online</a> Here is the thing. A debt-to-income ratio of 140% is still very high by historical standards. So, for example, in 1992, at the start of the long boom, we had borrowed 105% of our incomes or resources. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=order-atrovent-online.pdf ">albuterol ipratropium bromide</a> Moore, 52, will play Alma Coin, the shady leader of the rebellion against the tyranical President Snow who recruits Jennifer Lawerence's Katniss Everdeen to her cause, in the final two films of “The Hunger Games” franchise.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).