Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A staff restaurant <a href=" http://www.hortidiveio.it/dextromethorphan-side-effects.pdf ">how many mg of dextromethorphan does it take to get you high</a> The response of university leaders, including Paterno, was heavily criticized in a report commissioned by the school last year. Also, the NCAA penalized the school for its response to complaints about Sandusky and imposed a $60 million fine, a four-year bowl ban, a loss of scholarships and the elimination of 112 Paterno-era wins. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/zithromax-order.pdf#supreme ">order zithromax z pak</a> Senate Majority Leader Harry Reid, also a Democrat, said theSenate, which is not scheduled to meet until 2 p.m. EDT onMonday (1800 GMT), would not accept any funding measure aimed atderailing the 2010 healthcare restructuring known as Obamacare. <a href=" http://www.world-television.com/where-can-i-buy-methotrexate-in-the-philippines.pdf ">order methotrexate</a> A new wave of assassinations against security officials followed, and the shooting of a lawyer (and outspoken critic of the Muslim Brotherhood) who had played a prominent role in the revolution prompted the looting of several Brotherhood offices around the country. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?lisinopril-80-mg-dosage.pdf#law ">lisinopril hctz 20 12.5</a> Despite a few sloppy bogeys, McIlroy, the defending champion, would have taken one-under if it had been offered, particularly as Tiger Woods fired a 71. Like Westwood, McIlroy will return for his second round this morning with a bounce in his step. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-vytorin.pptx#biscuit ">buy cheap ezetimibe </a> The pawnbroking group, founded in Bristol in 1983, has agreed with banks to delay tests on its £53.5m of banking facilities until October 30. Its lending facility was reduced from £65m following the extension.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

US dollars <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/finasteride-uk-price.pdf#exercise ">where to buy finasteride uk</a> This may explain recent findings of a Jerusalem Post poll. American Jews are deeply concerned about Israeli government policies, particularly on the peace process. But a recent poll showed that one-third of Israelis thought American Jews should butt out. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/buy-alli-uk-online.pdf#thoroughly ">where can i buy alli uk </a> Last December, a Bolivian judge issued an arrest warrant forRoca for "illegal enrichment." Roca says the charges werepolitically motivated in an effort by Bolivian President EvoMorales to stamp out competition to the state-owned airline. <a href=" http://www.novacast.se/kohinoor-gold-online-purchase.pdf#decide ">kohinoor gold order</a> Ankara and Western nations have blamed Syrian government forces a nerve gas attack on a Damascus suburb on August 21 that killed hundreds. The Syrian government, backed by Russia, blames the Sunni rebels. <a href=" http://www.tbb.no/legal-purchase-nolvadex.pdf ">purchase peptides nolvadex</a> Earlier on Tuesday the company announced that it hadrepurchased the sales rights to the two drugs in severalemerging markets from Roche Holding AG. It said salesin those countries last year were about $200 million. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/zetia-discount.pptx ">price of zetia</a> If those who have criticized Snowden had the faintest clue as to what the US government has done in the past 12 years they might adjust their opinions about why it was important for someone to pull back the curtains on the way the US government spends the very hard earned money of the hard put upon American taxpayer- whether rich or poor or somewhere in between.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).