Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We'd like to offer you the job <a href=" http://www.jilchambless.com/flagyl-metronidazol-comprimidos-500-mg-para-que-sirve.pptx#outbreak ">metronidazole generic flagyl 500 mg tablet</a> NewSat's Ballintine and other industry players said satellite operators will more than make up for the huge upfront investments as they stand to pocket up to 80 percent of their revenues as gross profits. <a href=" http://theclocktowernyc.com/free-longinexx-pills.pdf ">free longinexx pills</a> "We should refresh the Russian story and think about the geopolitical interests," Ipopema Securities analyst Norbert Harcsa said. "Since Gazprom Neft's acquisition of (a majority stake in) NIS in Serbia the Russians should not be discounted as prospective buyers." <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?alesse-birth-control-generic-name-adderall-321#nose ">does robaxin cause euphoria</a> A list of clients at HSBC's private banking arm supplied by Falciani, who sports a goatee beard and was smartly dressed in dark blazer, white shirt and jeans, is part of the basis for an investigation by French prosecutors into whether HSBC offered illicit products to help French clients avoid tax in Switzerland. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/order-retin-a-micro-pump.pdf ">where to buy tretinoin gel online</a> The CFTC, the main U.S. derivatives regulator, has beenrushing through approvals for companies planning to offertrading platforms, called swap execution facilities (SEFs), thatwill go live Wednesday, as part of an overhaul of Wall Streetafter the financial crisis. <a href=" http://www.teamjolokia.com/generic-pharmaceutical-sales-2011.pptx#refer ">costco pharmacy orem ut</a> His father called him, asking, &#8216;What happened? Someone wrote the N-word on your receipt,&#8217;&#8221; Barnes said today, adding that his dad had gotten wind of the incident on the Internet. &#8220;I thought he was lying. But I pulled it up on her [Jenkins] Facebook page and just thought, &#8216;I didn&#8217;t write this, I don&#8217;t know who wrote it.&#8221;

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm at Liverpool University <a href=" http://apostolicfaithweca.org/increasing-zoloft-from-50-mg-to-100mg.pdf ">zoloft cost canada</a> "The consistency of these findings suggests that these fatty acids are involved in prostate tumorigenesis and recommendations to increase long-chain omega-3 fatty acid intake, in particular through supplementation, should consider its potential risks," the US study said. <a href=" http://www.granpoderymacarenademadrid.org/vagifem-price-increase.pdf ">vagifem and discharge</a> Hyundai spokesman Brian Sir said the company was "confident that our Fluidic Sculpture design language will continue to be highly successful". Fluidic Sculpture is a phrase Hyundai often uses to describe its style. <a href=" http://www.wigt.co.uk/purple-nexium-card.pptx#germany ">nexium cause dry eyes</a> Some departments were barely hit by furloughs — about 97% of Department of Veteran Affairs employees were exempt. Defense Department numbers were not available, but 84% of Homeland Security employees were exempt, as were 80% at Justice. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/stromectol-online-kopen.pdf ">buy ivermectin liquid for dogs</a> The U.S. electrical grid is better managed and more flexible a decade after its largest blackout but remains vulnerable to increasingly extreme weather, cybersecurity threats, and stress caused by shifts in where and how power is produced. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-costs-30-mg-cheap.pptx#fortnight ">actos buy online rfid chips</a> Thursday's indictment, and a related civil case seeking anasset freeze and money laundering penalties, imperils the futureof SAC, a roughly $15 billion hedge fund that has posted some ofits industry's best returns and established Cohen as one of thebest traders of his generation.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).