Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A First Class stamp <a href=" http://www.kth.ee/salmeterol-fluticasone-dosage.pdf#survive ">cheap fluticasone</a> Instead, it was Dufner winning his first at age 36. Now he'll be known for something more than that memorable picture of him slumped against the wall of an elementary school during a charity appearance -- arms stiffly at his side, eyes glazed over -- which led to the craze known as "Dufnering." <a href=" http://ifla.org.uk/buy-estrace-cream-uk.pdf#virtue ">buy estrace cream uk</a> Apple Inc. has reduced orders for its lower-end iPhone 5C, people familiar with the situation said, fueling concerns about weaker-than-expected consumer demand and the company&#8217;s pricing strategy. <a href=" http://www.teamjolokia.com/ppaca-and-prescription-drugs.pptx#forever ">npta's online pharmacy technician training program</a> It is spending billions of dollars on this expansion, whichtakes a toll on earnings. However, investors have so far trustedthat Chief Executive and Founder Jeff Bezos can pull it off andproduce big profits in the future. That's help pushed Amazonshares to new records. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/dilantin-iv-dose-loading.pdf#thou ">dilantin ivpb</a> An independent foundation that can block a takeover ofDutch telecoms group KPN wants Mexican billionaireCarlos Slim to set out his strategy for KPN or risk a poisonpill defence of his 7.2 billion euro bid. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/orlistat-xenical-purchase.pdf ">orlistat purchase </a> "We need to get past the stereotypes of caring for older people as being boring, uninteresting and sad, and look at it from the broader perspective and see that care of older people is some of the most exciting work you can do in social care," Prof Kagan said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Until August <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/otc-nexium-539 ">generic amoxicillin 500mg gelatin</a> "Everybody says that I am looking very well, which indicates I suppose that I have a good color," wrote Taft to his brother about his diet, "… but I am pretty continuously hungry. That, however, is a good symptom. I suppose." <a href=" http://awsg.org.au/research-stop-clomid.pdf#leaped ">purchase clomid canada</a> &#8220;Everybody thinks they&#8217;re a f**king lawyer, and they don&#8217;t know jack s**t!&#8221; one of the police officers could be heard saying on the video as the man continued to say he was doing nothing wrong. <a href=" http://www.jaxmediator.com/zyflamend-heart-ingredients.pdf ">zyflamend whole body softgels</a> The Argentine government and the holdouts should make STILL THIS YEAR A BINDING AGREEMENT with respect to the &#8220;time after&#8221; (end of the &#8220;Rights Upon Future Offers (RUFO)” clause) with the advantage that seizure risks and a technical default would thus be immediately averted. <a href=" http://www.aaazoellner.com/femara-25-mg-price-in-usa.pdf ">buy femara australia</a> Indonesia brought in new rules on Aug. 30 to force tin ingot shipments to trade via a local exchange before export. The newpolicy aimed at giving Jakarta greater influence over prices hasslashed trade and meant that the long-established process ofbuyers and sellers agreeing term deals has stalled. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/duloxetine-hydrochloride-20-mg.pdf#ordinal ">cymbalta 30 or 60</a> Douglas Peebles, chief investment officer for fixed income at Alliance Bernstein, added: "Don't short volatility. Because all roads lead to it. There is going to be less liquidity and more question marks about gridlock and growth. That's painful to sit through, but it's fertile ground" for increasing returns.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).