Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/how-much-does-remeron-cost-dwelling.pptx#rain ">remeron cost comparison report</a> Eleven years ago, they moved to a predominantly white neighborhood in the suburb of Liberty. "Soon after we moved in, my mother-in-law came to visit and a neighbor asked if she was my maid. It was just a matter of ignorance," he said. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/nexium-10-mg-for-babies.pdf ">canadian nexium online</a> "We originally decided to go to Netflix just for creative reasons," Hurwitz explains, "and we didn&#039;t think they were going to be eligible (for the Emmys). It was very exciting." <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-cephalexin-online-uk.pdf ">where can i buy cephalexin 500mg</a> In a statement, the magazine's editors defended theirdecision to feature Tsarnaev on a cover that has depicted musiclegends ranging from Bob Dylan to Jay-Z, as well as actors andother celebrities, over its 45-year history. <a href=" http://sinestezia.com/cheapest-place-to-purchase-alli.pptx ">alli purchase online</a> The water samples collected in Zambia are being sent to laboratories in Europe for more detailed analysis. Similar field studies also take place in Kenya, Mozambique, Niger, Gabon, Madagascar and the Congo River basin. Measurements are taken at regular intervals along the whole length of Africa&#8217;s main rivers. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/cefaclor-cd-375-mg.pdf#excursion ">fasiclor cefaclor suspension 125 mg</a> MILAN, July 25 (Reuters) - Italy's Luxottica isconfident profits will continue to increase in 2013 in line withsales which rose to over 2 billion euros ($2.65 billion) in thesecond quarter, boosted by growth in all markets, includingrecession-hit Europe.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Do you know each other? <a href=" http://www.laragh.com/isotretinoin-60-mg.pptx#accuse ">accutane discount prices</a> Authorities knocked on doors asking neighbors for any information that could help the case as they combed through yards near where the bodies were found Friday and Saturday in East Cleveland. They were also checking dilapidated houses in the area. <a href=" http://ifla.org.uk/msds-esomeprazole-magnesium-pellets.pdf ">msds esomeprazole magnesium pellets</a> Senate Majority Leader Harry Reid spoke of the symbolism of the only remaining stained glass window in the church after the bombing five decades ago. The window showed Jesus leading a group of children to safety. Reid quoted Dr. Martin Luther King Jr. who said the girls&#8217; sacrifice, &#8220;Set us on a path towards making justice a reality for all of God&#8217;s children.&#8221; <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/get-strattera-cheaper.pdf#stall ">buy strattera online us pharmacies</a> Elsewhere, green groups say scarce water resources are beingdiverted from agriculture to profitable coal-fired power plants,with China building thirsty "coal production bases" in dry areassuch as Inner Mongolia, Ningxia and Shaanxi. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?atorvastatin-patent-expiry.pdf ">atorvastatin 20 mg tablet recall</a> Speaking ahead of the BBC programme, senior investigating officer Detective Chief Inspector Andy Redwood, of the Metropolitan Police, said: "The timeline we have now established has given new significance to sightings and movements of people in and around Praia da Luz at the time of Madeleine&#39;s disappearance. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/sinequan-10-mg.pptx ">buy doxepin</a> In a landmark ruling on June 26, the U.S. Supreme Court struck down part of the 1996 national Defense of Marriage Act, which defined marriage as between one man and one woman and that denied benefits to same-sex married couples.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).