Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to transfer some money to this account <a href=" http://www.mca.ie/generic-levothyroxine-cost.pdf#greenhouse ">buy levothyroxine online</a> The Republican mayoral hopeful entered the ultra Orthodox Shomer Shabbos synagogue, in Borough Park, trailed by a gaggle of aides, reporters and security officers, as part of a walking tour of the neighborhood. <a href=" http://www.glencar.ie/buy-crestor-40-mg.pdf#cause ">generic crestor alternatives</a> Political wrangling continued as House Speaker John Boehnerand House Majority Leader Eric Cantor reiterated Republicans'call for negotiations by Democrats, but they did not indicateany change in their positions. <a href=" http://www.opusdesign.nl/how-much-does-trileptal-cost.pdf#haul ">buy trileptal canada</a> That would mean a broker generating $1 million in annualrevenue could receive nearly $2 million on day one, withadditional promised compensation for meeting certain targetsdown the road, according to industry lawyers and recruiters. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/ethinyl-estradiol-levonorgestrel-bijwerkingen.pdf ">costo de levonorgestrel etinilestradiol</a> The President's meeting with Republican leaders was thefirst sign of a thaw in a 10-day standoff that has weighed onfinancial markets and knocked hundreds of thousands of federalemployees out of work. <a href=" http://ishedlight.com/pure-cambogia-ultra-and-pure-life-cleanse-price-in-pakistan.pdf#sneeze ">where to buy pure cambogia ultra and pure life cleanse in singapore</a> &#8220;Republicans in the House of Representatives refused to fund the government unless we defunded or dismantled the Affordable Care Act. They&#8217;ve shut down the government over an ideological crusade to deny affordable health insurance to millions of Americans. In other words, they demanded ransom just for doing their job,&#8221; he said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

this post is fantastic <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-terbinafine-tablets.pptx ">where can i buy terbinafine tablets</a> A more apt analogy to what&rsquo;s currently envisioned over Syria would be the pin-prick Tomahawk cruise missile attacks lobbed at alleged Al Qaeda bases in Kashmir and Sudan after the 1998 East African embassy bombings, or even the 1993 strike against Baghdad by Bill Clinton after Kuwaiti authorities discovered a plot to kill his predecessor, George H.W. Bush, on a planned visit to Kuwait City. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/hospital-discount-drugs-philadelphia-ms.pdf#married ">what is the best drugstore matte lipstick</a> More recently, interest seems to have cooled. Theweb-version of Google's N-gram does not support searches after2008. But the British Library's UK Web Archive, which tracks thecontent of British websites, shows references to peak oil rosesteadily from just over 1,000 in 2004 to a high of 115,000 in2010 but had more than halved to just 42,000 by 2012 (Chart 3). <a href=" http://lucyhale.com/isotretinoin-price.pptx#halted ">buy isotretinoin online</a> "On a hot summer day, they assembled here, in our nation&#39;s capital, under the shadow of the great emancipator, to offer testimony of injustice, to petition their government for redress and to awaken America&#39;s long-slumbering conscience." <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/keflex-capsule-500mg-price.pdf ">keflex dosage for child</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://ascofarve.com/?testimulus-advance-testosterone-reviews.pdf#star ">testimulus advance review</a> The weather is nice &ndash; how does anyone manage giving birth in the middle of winter? &ndash; and we sit outside cafés, my daughter sleeping in my bosom, as I inhale her delicious smell. One afternoon I show her her reflection in a mirror.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).