Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could I order a new chequebook, please? <a href=" http://www.assurscoot.com/is-stiff-nights-illegal.pdf ">stiff nights review 2012</a> Despite the four early turnovers, the Gaels (0-2) only capitalized off the fumble, when junior quarterback Robert Madison connected with junior Qaadir Sheppard for an 8-yard touchdown pass with 38 seconds left. <a href=" http://www.edna.eu/en/250-mg-clomid-success-403 ">tyvaso and adcirca</a> “Today I saw the inside for the first time. There is an entire floor that needs to be redone and we have to knock down some walls but it is not in very bad condition. The roof is OK and there are no structural problems so I am happy,” he said. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-macrobid.pdf ">order macrobid</a> “Whether I agree with everything that’s going on, you don’t throw at people,” Girardi said about the circus surrounding A-Rod. Players around the league have been critical of A-Rod being able to play during the appeal of his 211-game suspension, most recently Red Sox pitcher John Lackey. “You can’t start changing the system because you don’t like it. You can’t take your pot shots. <a href=" http://vinosjeromin.com/tadapox-forum.pptx ">foro tadapox</a> A Panamanian frigate on routine patrol stopped the 155-meter (510-foot) Chong Chon Gang off the country's Atlantic coast last week after it had left Cuba and was nearing the northern entrance to the Panama Canal, bound for North Korea. <a href=" http://dsg.cz/cheap-sumatriptan-injection.pdf#faith ">sumatriptan 50 mg tabletes</a> Requests for asylum in the United States along the Southwest border with Mexico have more than doubled over the last three years as immigrants seek legal entry into the country by claiming fear of persecution back home, according to figures the federal government released Friday.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Through friends <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/accutane-60-mg-a-day-ideas-66#throb ">trazodone hcl 50mg tab for sleep</a> State train company Renfe said the driver was a 30-yearveteran of the firm with more than a decade of train drivingexperience. He had been driving trains on this line for about ayear, the firm said. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/buy-generic-elavil.pdf#library ">elavil 10mg for cats</a> In a statement after the staff meetings, it added: "The company made it clear that rejection of change would result in closure. Regrettably, the union advised union members to reject any form of change. <a href=" http://www.lisovani.cz/avanafil-advantages.pdf#educate ">avanafil 50mg</a> But "all parties must ... agree that the purpose of theconference will be the establishment of a transitionalgovernment with full executive powers", as stipulated at thefirst round of international talks in Geneva last year. <a href=" http://radiocfxu.ca/?order-clomid-100mg-online.pdf#hats ">buy clomiphene uk</a> Caveat No. 4: Assuming people do sign up, they’ll be diverting discretionary income to health care. This could hamper a still-struggling economy, off-setting stimulative breaks that may be available to small businesses under separate aspects of Obamacare. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-cipla-200-mg-price-ijssalon.pdf#reflecting ">misoprostol tablets australia lng</a> However, please note - if you block/delete all cookies, some features of our websites, such as remembering your login details, or the site branding for your local newspaper may not function as a result.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).