Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

It's funny goodluck <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/buy-montelukast.pdf ">montelukast 4mg chewable tablets</a> Investigators trying to determine the identity of the attackers were making "good progress" in their search through the rubble of the mall where three floors collapsed after a series of blasts and a huge blaze, Interior Minister Joseph Ole Lenku said. Five of the attackers were killed, he said, but survivors of attack have said some may have escaped. <a href=" http://www.rodyb.com/cheap-sumatriptan-injection.pdf#quivering ">cheap sumatriptan injection</a> Adler, 29, who has profited nicely from all of this, sayshis biggest splurge is probably angel investing, mostly incompanies his friends are starting. "Probably one in five willbe a good payoff, but that will pay off the rest. The amount ofmoney being lost is small," he says. <a href=" http://iacs.org.br/where-to-buy-rogaine-for-women-in-canada.pdf ">where can i buy rogaine foam in manila</a> Although an internal company investigation has yet toconclude, people familiar with the matter said Witty woulddiscuss what may have gone wrong in the scandal, which hasrocked GSK's reputation and left its management in China indisarray. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-generic-looks-like-yelling.pdf ">atorvastatin generic looks like yelling</a> Priebke was finally extradited to Italy from Argentina in 1995 to face trial for the 1944 massacre, and he was sentenced to life in prison. Because of his age, he was allowed to serve that sentence under house arrest at the home of his lawyer, Paolo Giachini. <a href=" http://freaktab.com/desyrel-ocd.pdf#seal ">trazodone hydrochloride 100 mg sleep</a> Panasonic, which has lost $15 billion over the past twoyears, is offloading a majority stake in the profitablehealthcare unit as it pulls back from outlying businesses andloss-making consumer electronics to focus on automotivecomponents, appliances, industrial machinery and other fieldswhere it is a leading manufacturer.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Through friends <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/generic-version-of-citalopram.pdf#liked ">generic citalopram bnf</a> A member of the ginger family, this spice may ease symptoms of psoriatic arthritis. The reasoning seems to be that turmeric has an effect on reducing certain inflammatory proteins, at least in the test tube, explains Dr. Matteson. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/what-is-the-generic-name-for-levothroid.pdf ">can i buy levothyroxine over the counter in the uk</a> The UK's small business community is an army of innovators and entrepreneurs with the ambition and ability to drive economic growth for the next 50 years &ndash; it's time we let the rest of the world know just how strong our reserves really are. <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/mechanism-of-action-of-tamoxifen-in-breast-cancer.pptx#rainy ">how do you take liquid tamoxifen citrate</a> Leonard, who spent much of his life in Detroit and its suburbs, said many filmmakers made the mistake of pushing the plots of what were character-driven stories, such as "Get Shorty," which is about a likeable loanshark named Chili Palmer. <a href=" http://www.adstone.pl/order-mobic.pdf ">order mobic</a> The Institute for Justice, funded by leading conservative activists, will argue that the IRS lacks the legal authority to require return preparers to pass a competency test, and to pay for continuing education classes. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/is-there-a-generic-for-flagyl.pdf#confusion ">flagyl nistatina bula</a> After six decades of sitting in Midtown Manhattan, the 1950s concrete slab of secretariat building looks remarkably unchanged since it was erected after the Second World War. One thing has changed, however: These days, the world body beckons irrelevance rather than idealism.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).