Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/is-it-legal-to-buy-albuterol-online.pptx ">buy ventolin inhaler australia</a> Well, We don't all know. Please inform me how it is legalized theft, so I can know. I'd also like to know why we only target businessmen. As far as I know businessmen put there money to much better use than many athletes and celebrities who earn multi-millions of dollars. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/buy-clomid-and-nolvadex-uk.pdf#bedside ">clomid uk for sale </a> The seeming contradiction of settling without admitting or denying wrongdoing has to do with the legal system. On the one hand, admitting to have violating the law opens them up to further litigation, particularly class action law suits. At the same time, the government understands that by extracting payment and getting them to accept having done certain things, without accepting they were wrong, draws a line in the sand: if they do it again, then they screwed up twice. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-generic-xenical-india.pdf ">cheap xenical online</a> It made clear that, although it has had reassurances from the RSPCA that it does not support intimidating farmers involved in the badger cull, there are still &ldquo;ongoing issues&rdquo; which it is pursuing with its trustees. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-generic-zoloft.pptx#pane ">order zoloft no prescription</a> In response to the press conference, coalition CEO Diane Duke said the industry was working constantly with doctors to better its testing protocols, and that it &#8220;needs to do more&#8221; to help performers protect themselves against sexually transmitted diseases in their off-screen lives. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=atenolol-dosage-10-mg.pdf#muggy ">atenolol 25 mg buy online</a> But the judge on Monday said that testimony St. Johnpreviously gave, coupled with expert evidence submitted by theplaintiffs, "supports inferences from which a reasonable jurycould conclude that the Camry continued to accelerate and failedto slow or stop despite her application of the brakes."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How many are there in a book? <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=what-is-infant-motrin-used-for.pdf#performed ">motrin 800 price t mobile</a> Even after the House passes a proposal - if they can - it's unlikely to be taken at face value by the Democratically-controlled Senate, which means the clock has nearly run out for a deal to be struck before the projected deadline. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/ethinylestradiollevonorgestrel-0-030-15-tegen-acne.pdf#slammed ">alesse 28 birth control spotting</a> He was also credited with helping Canadian firms set up business in China and in 2008, he was presented with France&#039;s Legion of Honour by then-President Nicolas Sarkozy - a rare honour for a non-citizen of France. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-rogaine-cheapest.pdf ">where can i buy women's rogaine</a> Also on the shopfloor, Bob Croft, 42 and with the factory for 16 years, says: &ldquo;It&rsquo;s scary to be last man standing, but we&rsquo;re proud, immensely proud of what we can do. And I do see signs, green shoots. The textile trade has taken a bit of a beating but I can see we have a future.&rdquo; <a href=" http://www.pinardi.com/order-bupropion-xl-online.pptx#disappointment ">order bupropion online </a> Prior to  each of his employment stints with &#8220;The Experts,&#8221; the company  hired private firms to check the background of the former Navy reservist. The company also contacted the Defense Department and received assurances that his national security clearance was in good standing, the source said. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-50-mg-metoprolol-tartrate.pptx#amy ">what is pioglitazone weight gainer</a> "We typically think that providing clean water, sanitation and hygiene is an effective way to reduce the incidence and associated deaths from diseases such as diarrhea-which remains the third biggest killer of under fives worldwide," said the reports lead author, Dr. Alan Dangour, a public health nutritionist from the London School of Hygiene & Tropical Medicine, via the study. "For the first time our analysis suggests that better access to these services may also have a small but important impact on the growth of youth children."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).