Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

We were at school together <a href=" http://www.inghirami.com/biaxin-xl-500mg-uses.pdf#tackle ">biaxin cost canada</a> NYU's Hanson says it can be tough for consumers to understand what might end up on their bills. "Fees and surcharges are not even uniform across brands," he says. "They can change overnight ... That makes it very difficult for travelers to be aware and anticipate." <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/carvedilol-125mg-uses.pdf ">coreg cr 40 mg coupon</a> A day later work stopped at the 750-strong Dagenham plant,which made bonnets and doors for Transit vans, and workmen lowered white concrete barriers across the entrances to employeecar parks - all part of Ford's plan to create a "more efficientmanufacturing footprint" in Europe. <a href=" http://www.opusdesign.nl/metformin-order-online-canada.pdf ">natural replacement for glucophage</a> They may not get it — or not be willing to say it if they do — because they have been cowed by the zeal of teachers unions that fight for power as quickly as they can whenever faced with a challenge to their effectiveness. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-permethrin.pdf ">buy permethrin canada</a> The survey is among the most closely watched gauges of consumer confidence in the United States, and it can impact on the direction of financial markets. The elite group of clients, of which a large number were high speed trading firms, paid Thomson Reuters several thousands of dollars a month to see the consumer confidence report slightly sooner than other Thomson Reuters subscribers. <a href=" http://www.careercadence.com/mirtazapine-venlafaxine-bupropion.pdf ">can i buy wellbutrin online</a> Most retail clinics are staffed by nurse practitioners and physician assistants who care for patients 18 months and older with minor illnesses such as ear and throat infections. But little is known about the use of retail clinics for children's care, and the study authors wanted to find out why parents who have established relationships with pediatricians use these clinics.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://www.medizzine.com/?eli-20-purchases.pdf#belt ">eli 20 purchases</a> In addition to setting goals for improving financialservices, trade and governance, the announcement detailsinitiatives covering 18 different industries ranging fromshipping and insurance to education and foreign banks. <a href=" http://www.jvstax.com/tricor-fenofibrate.pdf#potatoes ">tricor 145 mg tablet</a> In August, the Department of Justice authorized spending another $2.5 million in Newtown to help compensate police for overtime, forensic work and security since the shooting. The gunman, who had killed his mother at home before going to the school, killed himself as police closed in. <a href=" http://jfafilm.com/oxcarbazepine-order-online.pdf#peaches ">trileptal costco</a> The study by Unicef and Domestos suggests that despite a third of you thinking the toilet seat is the dirtiest place in the home, it&#039;s actually more likely to be stuff like games controllers, toys and the arms of your sofas. Yuk! <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/buy-albuterol-online.pdf ">ventolin salbutamol inhaler buy</a> "I'm in a position where I have to earn my trust back," he told a news conference at Steinbrenner Field in Tampa, Fla., back then. "The only thing I ask from this group today and the American people is to judge me from this day forward. That's all I can ask for." <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/olanzapine-odt.pdf#meadow ">zyprexa restless legs</a> Prime Minister Benjamin Netanyahu had long avoided openlycalling for the Syrian president's fall. Some Israeli officialsnow worry that radical Sunni Islamist insurgents fighting Assadwill eventually turn their guns on the Jewish state.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).