Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/retin-a-percentage ">retin a micro tretinoin gel microsphere 0.1</a> Some facilities at Amata Nakorn, spread over 3,020 hectares(7,450 acres), produce parts for major Japanese automakers.Besides auto parts, Thailand is the world's largest producer ofhard-disk drives and a key maker of electronic components. <a href=" http://www.catenn.org/atorvastatin-patent-expiry-australia.pdf#guessing ">atorvastatin patent expiry uk</a> The crash, which echoes the costly loss of three navigation satellites in 2010, will further damage the reputation of Russia's once-pioneering space program, cause delays in launches and threaten its hold on some 40 percent of the market for space launches. <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-use-in-dogs-drug.pdf ">isotretinoin in pregnancy gct</a> Four co-defendants, including two teenage girls, previously admitted their roles in the murder and are serving life prison sentences, according to court records. Their statements helped authorities piece together what happened. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/purchase-xenical-line.pdf#committee ">discount xenical</a> Schettino, 52, remains on trial for manslaughter and causingthe loss of his ship which struck a rock off the Tuscan islandof Giglio in January 2012, causing a chaotic evacuation of morethan 4,000 passengers and crew. He is also seeking plea bargainto reduce a possible jail sentence. <a href=" http://powerbible.com/can-you-buy-fluoxetine-over-the-counter.pdf ">buy fluoxetine online australia</a> In another part of the city, three wounded rebels were arrested after exchanging gunfire with police manning a road block to stop the rebels, a breakaway faction of the Moro National Liberation Front (MNLF), from occupying other districts of the city.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I came here to study <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?generic-pharmacy-banawe.pptx#blast ">mail order pharmacy career</a> To the day dreaming gun grabbers stating there were plenty of "good guys with guns" in this incident. No, you fail to realize only designated personnel are allowed to carry loaded weapons or even have access to loaded weapons on base. <a href=" http://www.balderbuss.se/is-it-legal-to-order-domperidone-online.pptx ">where can i order motilium</a> Police are now searching for the man who started the blaze around 4:35 a.m. on July 5 outside Playwright Irish Pub on W. 35th St., a fire that not only consumed the symbol of these United States but also half the bar’s awning. <a href=" http://thesimpleidea.com/dilantin-100.pdf#completion ">dilantin ex</a> "We are thinking of rolling over the bonds issued by thefinance ministry in exchange for preferred shares from banks,about 4.5 billion euros. This means covering a big part of thefunding gap," Finance Minister Yannis Stournaras toldNaftemporiki financial daily in an interview. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/buy-azithromycin-online-fast-shipping.pdf#snowman ">order zithromax overnight</a> The OFT has not reached a decision as to whether there has been an infringement of competition law. In light of Amazon&rsquo;s decision, however, the OFT is currently minded to close its investigation. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-metronidazole-flagyl-online.pptx ">buy flagyl gel online </a> “I felt like I could be more aggressive off the tee today,” he said. “Earlier in the week, I was hitting different clubs off some of these holes. When it’s soft like this, I feel like it expands the fairway a little bit. You’re not getting the chase out into the rough. I’ve been driving it pretty good, which is going to give you obviously shorter clubs into these holes and you can be more in attack mode.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).