Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm about to run out of credit <a href=" http://www.myh.org.uk/buy-cheap-accutane-uk-lng.pdf ">buy accutane usa delivery</a> U.S. businesses also complain about policies that require foreigners to transfer technology to China to gain access to the market, barriers to farm goods, and financial and regulatory favoritism to China's state-owned companies. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/street-value-of-seroquel-xr-300-mg-qhena.pptx#which ">how long does it take seroquel to work for depression</a> Corporate income taxes were up 16.7 percent from September 2012, individual withholding rose 2.9 percent, and the individual tax payments that are not withheld from paychecks grew 2.1 percent. Conversely, sales taxes fell 2.7 percent. <a href=" http://www.iap.org.br/cloma-pharma-methyldrene-elite-review.pdf#submarine ">methyldrene 25 ephedra reviews</a> Such landmarks bring us to the subject of the presidential portrayals, none of which is very compelling. As Eisenhower, Robin Williams appears to rely heavily on his makeup; John Cusack fares better as a snarky Richard Nixon, but not much; James Marsden’s JFK has the heart, but not the guts needed; lacking Lyndon Johnson’s bulk, Liev Schreiber fails to convey LBJ’s presence and Alan Rickman’s Ronald Reagan seems unfocused even pre-Alzheimer’s. Kudos, however, to Jane Fonda who both dressed (in red) and looked the part of Nancy Reagan. <a href=" http://stravemarketing.com/cheap-order-zyban.pdf#created ">cheap rder zyban</a> "Pedro Almodovar has won virtually every award there is and his films have played an important role in shaping the way we see not only Spain but also European cinema itself," the Academy said. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=cheap-fluticasone-propionate-nasal-spray-should-you-use.pdf#relations ">fluticasone furoate inhalation powder tbsp</a> When weirdly elusive and helmet-wearing band Daft Punk cancelled its Tuesday appearance on the "Colbert Report" reportedly because of some agreement with MTV leading up to the Video Music Awards, the comedian decided to put together his own rendition of the band's song "Get Lucky."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I read a lot <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=buy-trazodone-online-coupons.pdf#history ">trazodone mg dose for sleep aid</a> Content engaging our readers now, with additional prominence accorded if the story is rapidly gaining attention. Our WSJ algorithm comprises 30% page views, 20% Facebook, 20% Twitter, 20% email shares and 10% comments. <a href=" http://shakingbox.com/best-moisturiser-for-accutane-uk-nfl.pptx#vanished ">accutane stories uk cream</a> Officials at the Health Department said they have been aggressively spraying catch basins. Those that have been treated are marked with blue spray paint, indicating that the first level of treatment has been applied.&#8221; <a href=" http://www.rodyb.com/clomid-tablets-buy-uk.pdf ">buy clomid 50mg online</a> “Oak Hill just grabbed me,” said Labritz, who was 7-over at the turn before settling down over the back nine. “Disappointing because I’m hitting the ball well enough to contend in this freakin’ tournament. The breaks just weren’t there. Maybe somebody’s got a plan for me to go out there and shoot a real low one tomorrow. Maybe something magical is going to happen. I always think something magical is going to happen.” <a href=" http://armanoswine.se/terbinafine-buy-online-uk.pdf#false ">buy lamisil cream online india</a> Campaigners are now calling for action to promote the use of brownfield sites first and new measures to help councils work together to direct development away from green belt sites to areas in need of regeneration instead. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/zyprexa-nausea.pdf ">zyprexa weight gain</a> In the province of Aleppo, Syrian rebels, led by a group affiliated with al-Qaida, took full control of the military's Minnigh airport near the border with Turkey, a pro-opposition watchdog said. The airport is a strategic base for the Syrian Army to launch airstrikes on rebel-held areas in the northern province of Aleppo.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).