Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How many would you like? <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-alli-online-uk-in-stock.pdf ">buy alli pills online uk</a> Its British-born Bishop Richard Williamson, since expelled from the group, denied the Holocaust in an interview just before Pope Benedict lifted his excommunication ban in 2009, sparking a wave of criticism. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/alli-orlistat-cheap.pdf#father ">alli buy online canada</a> The tense drama that climaxed with the verdict had been building for more than a year, since police initially declined to arrest Zimmerman for shooting Martin, whose gray hooded sweatshirt has become a symbol of injustice for protesters. <a href=" http://www.icbonline.org/do-you-need-rx-rogaine-nioxin.pdf ">minoxidil rogaine results strength</a> Lawit said that the accusations in the lawsuit complaint are "not true". He wrote, "As you may have read recently, a class action lawsuit was filed against LinkedIn last week. The lawsuit alleges that we 'break into' the email accounts of our members who choose to upload their email address books to Linkedin." <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/zeldox-price.pdf ">zeldox 80 mg</a> In January 46 people &ndash; many of them children &ndash; were killed in a landslide in Yunnan province, after more than 1,000 rescuers worked in freezing temperatures overnight in search of survivors. <a href=" http://www.inghirami.com/baclofen-tablets-alcohol.pdf#badge ">lioresal baclofen 10 mg</a> Cyprus's economy contracted by 1.4 percent in the second quarter. It was the first comprehensive snapshot of how the island fared from the upheaval accompanying an international bailout in March, conditional on the closure of a major bank and heavy losses on big deposits in a second lender.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What sort of work do you do? <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/nexium-esomeprazole-en-espal.pdf#fitting ">price for nexium at walmart</a> The Fed said it will continue to buy $85 billion in mortgageand Treasury securities per month in its ongoing effort tobolster an economy still challenged by federal budget-tighteningand weak growth overseas. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/kareena-ki-suhagrat-ki-photos.pdf ">suhagra 100mg use</a> His 10-strong crew is equally decorous, predominantly British with an affable style that mixes being natural with knowing your place. Even the old-salt chief engineer wears a spotless boiler suit, while the lithe and lively stewardesses sport white polo shirts and short skirts, as if about to play tennis rather than serve up lobster salads and citron tarts prepared by our cheery Aussie chef. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-33-gel-uses.pptx ">doxepin generic name sql</a> The report says that the UK is lagging behind other industrial nations when it comes to eliminating child poverty, and suggests that 770,000 fewer children under five-years-old would be living in poor housing, if conditions were brought into line with other developed nations. <a href=" http://atomsystem.com/cheap-micardis.pdf ">micardis 80 mg buy online</a> "That would mean weeks in a plaster cast. But it&rsquo;s fine for cycling, driving, going to the gym. It&rsquo;s the pushing off part that causes the problem.&rdquo; Not that Hoy appears too disappointed about his newly diagnosed condition. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?naprosyn-sr-1000-mg.pdf#forgot ">naprosyn ec fort 500 mg 20 tablet</a> Again, complain about the hit all you want Fins fans, but it was a legal, hard hit and it&#8217;s unfortunate that Keller got injured on it, but that&#8217;s football. You can&#8217;t complain about Goodell ruining the game by taking away dangerous hits and then turn around and complain about your player being injured by a solid, legal hit.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).