Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I don't like pubs <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/will-40-mg-of-accutane-work-hw-long.pdf ">40 mg accutane once a week mba</a> Lloyds has not suffered anything like the problems faced by Barclays since the Bank of England demanded that all British banks strengthen their capital bases far more quickly than international agreements demand – a process which has infuriated many bankers and some analysts. <a href=" http://www.leivaliit.ee/clotrimazole-miconazole.pdf ">buy clotrimazole cream online</a> Kollar-Kotelly in the two-page order said the airline casewas significant because of ongoing bankruptcy proceedings forAmerican's parent AMR Corp, as well as "the amount ofmoney at stake" in the deal. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/generic-cozaar-cost.pdf#struggle ">manufacturers of generic losartan potassium</a> The complaint described other aspects of Ulbricht's online presence: In a Google profile, he described himself as a fan of libertarian economic philosophy and posted videos from the Ludwig von Mises Institute, an Auburn, Alabama-based economics institute. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/where-to-buy-tricor-cheap.pptx#glorious ">cheap tricor 145 mg</a> "This is breaking the heart of somebody who has a broken heart," said Van Gundy, pastor of St. Peter's Community Church in Dresser. "It's that much of a devastation to them that you can't even put a word to it." <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/buy-ofloxacin-online-uk.pdf ">buy ofloxacin online uk</a> The show can’t just wrap everything up neatly and happily, says Nix, “or it would be as if nothing we’d been discussing for the past seven years mattered. It would feel like it had no weight or consequence.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm a trainee <a href=" http://www.bascperu.org/benicar-40-25.pdf#shopping ">alternatives to benicar hct</a> This is quite an investment, a gamble/risk, on a product that’s going to need some fixing, a team with some major holes at a number of positions moving forward. The Yankees suits who negotiated this deal must have been wearing golden fleeces. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/buy-atenolol-50-mg-uk.pdf ">atenolol online uk </a> Although this shutdown dance feels familiar &#8212; we did it in 2011 &#8212; the last time the government actually shut down was almost 20 years ago, in late 1995 and early 1996. Several of the key players in this impending budget showdown weren&#8217;t even in Washington yet. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/1500-mg-seroquel-overdose-mv.pptx ">seroquel 400 mg price xuv</a> &ldquo;Participants in the poll gave the Republican Party overall its lowest marks in the history of Journal polling, which goes back to 1989: More than twice as many hold a negative view of the GOP as a positive one. By contrast, the number of Americans viewing the Democratic Party positively or negatively was nearly equal, at about 40 percent.&rdquo; <a href=" http://vcreme.edu.vn/best-place-to-buy-amoxicillin-online.pdf ">buy online amoxicillin</a> Mr. Ergen&#8217;s &#8220;actions were made with a single goal: to strip away Harbinger&#8217;s control of LightSquared&#8221; and prevent Harbinger from competing with Dish and Echostar Corp., a company also under Mr. Ergen&#8217;s control in the wireless broadband market, according to the hedge fund&#8217;s lawsuit. <a href=" http://www.medizzine.com/?pygeum-extract-gnc.pdf#subqueries ">pygeum clinical trials</a> A joint protocol for information sharing in child sexual abuse cases has also been published alongside the guidelines, in which police and prosecutors are expected to share information with social services, schools and family courts.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).